Esi pamanījis kādu problēmu Ādažos? Ziņo par to mobilajā aplikācijā Mobio!

18.07.2018.

Atgādinām – par  novadā notiekošajiem problēmjautājumiem ērti ziņot bezmaksas mobilajā aplikācijā Mobio viedtālrunī vai planšetdatorā! Nolūzis koks, ielu apgaismojuma traucējumi, nelegāla izgāztuve, nepareizi novietota automašīna, netīrīts ceļš, sabiedriskās kārtības pārkāpumi vai nodarīts kaitējums apkārtējai videi – fiksē notikušo, nofotografējot, uzreiz informē pašvaldību un seko līdzi risinājumam turpat mobilajā aplikācijā! Ja ziņojumu sūtīsi no fiksētās vietas, aplikācija automātiski noteiks foto uzņemšanas vietu* un ziņojums nonāks pie atbildīgā dienesta. Atzīmējam, ka uzdevuma izpildei būtiskākais parametrs ir precīzu koordinātu norādīšana. Izvēloties sadaļu Valsts ceļi, ir iespējams sūtīt ziņu arī par valsts nozīmes autoceļiem.

Pašvaldība ziņojumus izskata un risina darba laikā. Ārkārtas gadījumos un neatliekamās situācijās, kas prasa tūlītēju rīcību, lūdzam informēt operatīvos dienestus vai zvanīt 112.

Lai kļūtu par Mobio lietotāju, aplikācija Mobio bez maksas jāinstalē mobilajās ierīcēs Apple Store vai Google Play.

 

*Iphone lietotājiem aicinām pārliecināties, ka esat atļāvuši mobilai lietotnei piekļūt savai atrašanās vietai, pretējā gadījumā aplikācija fiksētos attēlus ļaus nosūtīt, bet tie nebūs apskatāmi adresātiem.