VPV Klientu apkalpošanas centrs, dome, Sociālais dienests un būvvalde no 21. decembra pakalpojumus sniegs tikai attālināti! Slēgts baseins un bibliotēka

18.12.2020.

Saistībā ar valstī pastiprinātajiem drošības pasākumiem no 21. decembra Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC), dome, Sociālais dienests un būvvalde pakalpojumus sniegs attālināti!

Atgādinām, ka iedzīvotāji VPVKAC pakalpojumus var saņemt:

  1. elektroniski, apmeklējot pašvaldības tīmekļvietni: https://www.adazi.lv/pakalpojumi/e-pakalpojumi/;
  2. konsultējoties ar VPVKAC darbiniekiem par pakalpojumu pieteikšanu pa tālr.: 67997350; kase – 67997684.
  3. rakstot uz e-pasta adresi: dome@adazi.lv;
  4. iesniegumu domei var iesniegt portālā latvija.lv sadaļā “Iesniegums iestādei”: https://latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP155/Apraksts;
  5. iesniegumu domei var iesniegt, atstājot to domes pastkastēs (atrodas pie domes un Kultūras centra ieejas durvīm ).
  6. Iedzīvotāji, kuri vēlās iesniegt gada ienākumu deklarācijas, to var izdarīt Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā: https://eds.vid.gov.lv/login/, kā arī zvanot uz VID konsultatīvo tālr.: 67120000 vai arī uzdodot savu jautājumu rakstiski VID EDS sadaļā  “Sarakste ar VID”.

Būvvalde

Ādažu novada būvvalde konsultācijas sniedz elektroniski un pa tālruni, zvanot speciālistiem. Būvniecības dokumentācijas iesniegšana un izskatīšana notiek elektroniski BIS sistēmā. Būvvaldes tālr.67996490, mob.27746507

Dome

Ādažu novada domes speciālisti konsultācijas turpinās sniegt elektroniski un pa tālruni, zvanot speciālistiem. Kontaktinformācija ŠEIT.

Sociālais dienests

Sociālais dienests sniegs konsultācijas attālināti, sazinoties pa tālr.29233100 .

Dzimtsarakstu nodaļa

Dzimtsarakstu nodaļa apmeklētājus pieņem, iepriekš sazinoties pa tālr. 67996007.

Bibliotēka

Bibliotēka apmeklētājiem slēgta un pārtrauc grāmatu izsniegšanu. Aicinām lasīt e-grāmatas un izmantot datubāzes latviešu valodā: www.3td.lv (elektroniskā bibliotēka, ko var izmantoto Ādažu bibliotēkā reģistrētie lietotāji),  www.letonika.lv. Tiem, kuri vēl nav reģistrējušies bibliotēkā, ir iespēja to veikt attālināti! Ja nepieciešami autorizācijas dati, aicinām rakstīt uz e-pastu: biblioteka@adazi.lv .Saziņa ar bibliotēku būs iespējama pa tālr. 67996266 darba dienās no 9.00 – 14.00.

Baseins

Ādažu Sporta centra baseins apmeklētājiem slēgts.

 

Aicinām novada iedzīvotājus sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstī noteiktajiem piesardzības pasākumiem! Aktuālo informāciju par pašvaldības pakalpojumu pieejamību publicēsim pašvaldības tīmekļvietnē www.adazi.lv un sociālajās platformās.

Sargāsim tuvinieku, savu un apkārtējo veselību!