Veiksmīgi aizvadīts pirmais Ādažu komandu sporta festivāls “IEDOD PIESPĒLI”

05.08.2019.

3.augustā Ādažu sporta centra ārā laukumos tika aizvadīts pirmais Ādažu komandu sporta festivāls “IEDOD PIESPĒLI”, kur dalībnieki noskaidroja, kurš būs Ādažu HERCOGS strītbolā, pludmales volejbolā un futbolā.

Laiks bija kā radīts, lai dienu aizvadītu sportiskā garā. Pasākums bija kupli apmeklēts, jo strītbolā piedalījās 10 komandas, pludmales volejbolā – 16 un futbolā – 3 komandas.

Visos sporta veidos bija ieradušās tiešām spēcīgas komandas, un spēles bija ļoti spraigas un interesantas ne tikai pašiem spēlētājiem, bet arī atbalstītajiem.

Strītbolā par HERCOGS grupas (16+) turnīra favorītiem tika uzskatīta komanda “KLAIPS” (Edgars Vecums, Niks Saknītis, Mārtiņš Rozenbergs un Mārtiņš Zemturis), ko viņi apliecināja arī visas dienas garumā, nezaudējot nevienu spēli, tādējādi kļūstot par Ādažu HERCOGIEM strītbolā. Finālā viņiem piekāpās komanda “Avotu Reprezent”, bet par sava veida pārsteigumu parūpējās komanda “LAI LĪST”, kuri, spēlējot starp vecākiem spēlētājiem, izcīnīja 3.vietu. Jāpiebilst, ka viņi uzvarēja arī grupā  Mazais Hercogs (līdz 15 g.v.), aiz sevis atstājot komandu “Mellais Bulle”.

Pēc grupu turnīra norisinājās arī 3pt metienu konkurss un Skill challenge. Arī šajās individuālajās sacensībās triumfēja komandas “KLAIPS” pārstāvji – 3pt metienu konkursā uzvarēja Mārtiņš Rozenbergs, bet Skill chalange uzvarēja Mārtiņš Zemturis.

Futbolā savu pārākumu nodemonstrēja Slovēnija un Melnkalnes apvienotā komanda “HAWK”, kura uzvarēja abās spēlēs, pārspējot komandu “Knapi savācāmies” un jauniešu komandu “FS RAKARI”. Spēlē par 2.vietu “FS RAKARI” jauniešiem nācās atzīt “Knapi savācāmies” pārākumu.

Arī futbolā norisinājās individuālās sacensības, kurās dalībniekiem bija jātrāpa pa vārtu pārliktni. Šeit uzvarēja “Knapi savācāmies” pārstāvis Kaspars Dzedulis.

Ļoti sīvas cīņas tika aizvadītas pludmales volejbola laukumos, kur bija vairākas ļoti spēcīgas komandas un nebija izteikta līdera. Pēc 6 stundu spraigām cīņām uzvaru turnīrā izcīnīja Ģirts Brakmanis/Sandris Gulbis, kuri finālā pārspēja Rūdolfu Šadrinu/Vladislavu Curbunovu. Savukārt 3.vietu izcīnīja Renārs Astra/Edgars Igaunis, kuri pārspēja Renāru Strazdu/Arni Uzulu-Petrovski.

Individuālajā sacensībās tika izspēlētas tā saucamās “apakšiņas”, kur uzvarēja Jānis Laizāns.

Apbalvošanas ceremonija norisinājās ģimenes restorānā “Hercogs Ādaži”, kur  svinīgā ceremonijā tika apbalvoti gan individuālo sacensību uzvarētāji, gan arī labākās komandas katrā sporta veidā.

Pirms apbalvošanas tika izspēlēta arī sporta viktorīna, kur visiem klātesošajiem bija jāatbild uz 5 ar sportu saistītiem jautājumiem. Šajā viktorīna labākais izrādījās Mārtiņš Rozenbergs.

Lielu paldies festivāla atbalstītājiem – ģimenes restorānam “HERCOGS ĀDAŽI”, zobu pastām “WHITE GLO”, “ĀDAŽU ČIPSI”, alus darītavai “V1BREWERY”, basketbola preču veikalam “PROBASKETBALL.EU”, futbola preču veikalam “KOMANDA.LV”, pludmales volejbola laukumiem “OSANDS”.

Kā arī, protams, paldies visiem turnīra dalībniekiem un sacensību tiesnešiem!

Arnis Rozītis

Sporta daļas vadītājs