a a a

Uzņēmējdarbība

 •  

  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju jau četrpadsmito gadu rīko konkursu “Eksporta un inovācijas balva 2018”, kura mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.

 • 2018.gada 7.novembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā norisinājās Latvijas Biznesa savienības organizētā II “Investīcijām draudzīgākā pašvaldība” indeksa atvēršana.

  Par investīcijām draudzīgāko pašvaldību 21 reģionālas nozīmes attīstības centru grupā atzīts Aizkraukles novads, savukārt 89 vietējās nozīmes attīstības centru grupā – Mārupes novads.

 • Rīgas plānošanas reģiona pašvaldībās strādājošie sociālie un radošie uzņēmēji aicināti piedalīties projekta apmācību moduļa noslēguma seminārā, kas notiks šī gada 29.novembrī Siguldā jaunatklātajā kultūras centrā „Siguldas devons“.

  Četru apmācību moduļa mērķis ir iniciēt jaunas sadarbības idejas starp Latvijas un Igaunijas uzņēmumiem, attīstīt kompetences pārrobežu sadarbības projektu īstenošanai, kā arī iesaistīt pašvaldības kā potenciālos sadarbības partnerus biznesa ideju attīstībā.

 • Latvijas Biznesa savienības iniciatīvas “Atbalsti mazo biznesu” ietvaros jau sesto gadu pēc kārtas tiek organizēta Mazā biznesa diena. Šogad Mazā biznesa dienu atzīmēsim dienu pirms Latvijas simtgades svinībām – 17. novembrī, kas simboliski vēstīs par uzņēmīgu un radošu cilvēku pienesumu Latvijas valsts attīstībā!

 • Biedrība “Gaujas partnerība” oktobrī un novembrī plāno tikšanos ar Ādažu novadā dzīvojošiem un strādājošiem cilvēkiem, lai klātienē uzklausītu  viedokli par Ādažu novada līdzšinējo un vēlamo attīstību. Tikšanās ar uzņēmējiem notiks šī gada 31.oktobrī, plkst.: 18.00 Ādažu Kultūras centra Vēstures un mākslas galerijā (Ādaži, Gaujas iela 33A, 1.stāvs).

 • Valsts darba inspekcija sadarbībā ar Ādažu novada domi 24. oktobrī plkst. 15.00 organizē semināru par darba risku novērtēšanas tiešsaistes rīku OiRA (Online Interactive Risk Assessment). Seminārs notiks Ādažu Vēstures un mākslas galerijā, Gauja ielā 33a, Ādažos. Seminārs ir bezmaksas un tajā ir aicināts piedalīties ikviens mazais un vidējais uzņēmums, darba devējs, kurš bez liekiem resursiem vēlas veikt darba vides risku novērtēšanu un uzlabot darba drošību.