a a a

Uzņēmējdarbība

 • Atvērta jauna studija Veronika, psihologa privātprakse un masāžas studija . Pieejamas psihologa, psihodrāmas speciālista konsultācijas bērniem un pieaugušajiem, psiholoģiskas nodarbības jaunākajiem pusaudžiem(10-13 gadi), kā arī masāžas procedūras. Studijas atrašanās vieta – Gaujas iela 2a, Ādaži, tālr. 29392839

   

 • Rīdziniekiem zināmā sporta zāle FitSpot Gym tagad atvērta arī Ādažos, t/c “Apelsīns”, Rīgas Gatvē 5. Jaunajā, modernajā sporta zālē darbosies arī tādi Latvijā pazīstami treneri kā Pēteris Rumpis, Monta Dišlere – Kirilko un Vendija Karalkina.

  FitSpot Gym sporta zāles apmeklētājiem ir iespēja ņemt līdzi savas jaunākās ģimenes atvases.

 • Ādažu novada dome 2019.gada 19.septembrī parakstīja Vienošanos ar  Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par  projekta „Eimuru industriālās teritorijas  infrastruktūras sakārtošana ražošanas zonas  pieejamības un uzņēmējdarbības vides uzlabošanai Ādažu novadā” Nr.3.3.1.0/18/I/007 īstenošanu.

  Atbilstoši SIA “Firma L4” izstrādātajam būvprojektam “Ataru ceļa pārbūve Ādažu novadā”, būvdarbus plānots veikt divās kārtās.

 • Septembrī noslēgts līgums ar jauno uzņēmēju – vizāžisti Sanitu Saulīti Ādažu novada jauno uzņēmēju konkursa 2019 ietvaros. Jaunā uzņēmēja ar Ādažu novada domes līdzfinansējumu 1790 eiro apmērā uzsāks komercdarbību skaistumkopšanas sfērā, vadot profesionālas meistarklases, apmācības  un sniedzot visāžista pakalpojumus novada iedzīvotājiem.

 • Apdares dēļu ražotājs “Hornbaek Baltic” ieguldīs 600 000 eiro profilēto apdares dēļu ražošanas līnijā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

  Kompānijas izsludinātajā iepirkumu konkursā par augstākās kvalitātes profilēto apdares dēļu ražošanas līnijas piegādi un uzstādīšanu par uzvarētāju atzīta Vācijas kompānija “Michalel Weinig”, kas arī bija vienīgais pretendents, kas pieteicās attiecīgajā konkursā.

 • 29.augustā no plkst.16.-17.00 Kultūras centra Vēstures un mākslas galerijā  (Gaujas ielā 33a, Ādažos) LIAA Siguldas inkubators sadarbībā ar Ādažu novada domi organizē info stundu jaunajiem uzņēmējiem par Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pirmsinkubācijas un inkubācijas programmām, kurās tiks atvērta pieteikumu pieņemšana no š.g.30.augustam līdz 20.septembrim!

 • Jaunās skolas atklāšanas laikā, 2019.gada 2.septembrī, vieglā un smagā transporta satiksme gājiena laikā ap plkst. 10.20 līdz 10.45 Gaujas ielas posmā no Kadagas tilta līdz rotācijas aplim ar Attekas ielu tiks novirzīta pa Gaujas, Dadzīšu, Krastupes, Podnieku un Attekas ielu (līdz vecajai domes ēkai Gaujas ielā 16).

 • Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2019. gada rudens uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai.

  No 30. augusta līdz 20. septembrim tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai pirmsinkubācijas un inkubācijas programmā piecpadsmit LIAA biznesa inkubatoros visā Latvijā – Bauskā, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Madonā, Ogrē Rēzeknē, Siguldā, Talsos, Valmierā, Ventspilī un Radošo industriju inkubatorā Rīgā.

 • Uzņēmumu “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” un “Orkla Foods Latvija” apvienotā organizācija “Orkla Latvija” šā gada pirmajā pusē investējusi 1,2 miljonus eiro “Ādažu Čipsu” ražotnes automatizācijā.

  “Šajā gadā īstenojam vairākus automatizācijas un robotizācijas projektus mūsu ražotnēs, kas sniedz iespēju strādāt efektīvāk un daļēji palīdz arī risināt darbaspēka problēmu.