a a a

Uzņēmējdarbība

 • Apdares dēļu ražotājs “Hornbaek Baltic” ieguldīs 600 000 eiro profilēto apdares dēļu ražošanas līnijā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

  Kompānijas izsludinātajā iepirkumu konkursā par augstākās kvalitātes profilēto apdares dēļu ražošanas līnijas piegādi un uzstādīšanu par uzvarētāju atzīta Vācijas kompānija “Michalel Weinig”, kas arī bija vienīgais pretendents, kas pieteicās attiecīgajā konkursā.

 • 29.augustā no plkst.16.-17.00 Kultūras centra Vēstures un mākslas galerijā  (Gaujas ielā 33a, Ādažos) LIAA Siguldas inkubators sadarbībā ar Ādažu novada domi organizē info stundu jaunajiem uzņēmējiem par Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pirmsinkubācijas un inkubācijas programmām, kurās tiks atvērta pieteikumu pieņemšana no š.g.30.augustam līdz 20.septembrim!

 • Jaunās skolas atklāšanas laikā, 2019.gada 2.septembrī, vieglā un smagā transporta satiksme gājiena laikā ap plkst. 10.20 līdz 10.45 Gaujas ielas posmā no Kadagas tilta līdz rotācijas aplim ar Attekas ielu tiks novirzīta pa Gaujas, Dadzīšu, Krastupes, Podnieku un Attekas ielu (līdz vecajai domes ēkai Gaujas ielā 16).

 • Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2019. gada rudens uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai.

  No 30. augusta līdz 20. septembrim tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai pirmsinkubācijas un inkubācijas programmā piecpadsmit LIAA biznesa inkubatoros visā Latvijā – Bauskā, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Madonā, Ogrē Rēzeknē, Siguldā, Talsos, Valmierā, Ventspilī un Radošo industriju inkubatorā Rīgā.

 • Uzņēmumu “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” un “Orkla Foods Latvija” apvienotā organizācija “Orkla Latvija” šā gada pirmajā pusē investējusi 1,2 miljonus eiro “Ādažu Čipsu” ražotnes automatizācijā.

  “Šajā gadā īstenojam vairākus automatizācijas un robotizācijas projektus mūsu ražotnēs, kas sniedz iespēju strādāt efektīvāk un daļēji palīdz arī risināt darbaspēka problēmu.

 • Ekonomikas ministrija sadarbībā ar LIAA Siguldas biznesa inkubators un Latvijas Republikas Tieslietu ministrija Maksātnespējas kontroles dienestu organizē informatīvu lekciju, atklātu diskusiju un pieredzes apmaiņas pasākumu “Kā izvairīties no maksātnespējas? Kādas ir finansiālo grūtību risināšanas iespējas?”

  Mērķauditorija: esošie un topošie uzņēmēji, uzņēmēju nevalstiskās organizācijas, citi interesenti.

 • Atklāta iepirkuma konkursa rezultātā atkritumu apsaimniekošanas tiesības Ādažu novadā uz nākamajiem 7 gadiem piešķirtas SIA “Eco Baltia vide”. Iepriekš noslēgtie klientu līgumi ar 1.augustu zaudēs spēku. Lai turpinātu saņemt atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus, iedzīvotājiem un uzņēmumiem līdz 1.augustam jānoslēdz jauns līgums ar SIA “Eco Baltia vide”.

 • Muižas ielas svinīgā atklāšana

  Piedaloties Ādažu uzņēmējiem, Ādažu novada domes pārstāvjiem, visiem būvniecībā iesaistītajiem un viesiem no Engures novada pašvaldības, šodien svinīgi tika atklāta Muižas iela. Kā zināms, Muižas iela ir viena no nozīmīgākajām rūpniecības apbūves zonām Ādažu novadā. Sakārtota publiskā infrastruktūra ir svarīgs priekšnoteikums, lai uzlabotu esošo komersantu darbības efektivitāti un veicinātu jaunu uzņēmumu veidošanos novadā.