a a a

Aktīvā atpūta

ZIRGU IZJĀDES ADVENTURE RIDE

Laipni lūgti Adventure Ride – nelielā ģimenes stallī. Atrodamies tepat, Ādažu novada Alderos. Gaidām lielus un mazus jātniekus.

Izjāde ar zirgiem sniegs jums enerģiju un pozitīvas emocijas, tāpēc nepalaid garām iespēju atklāt izjādes prieku. Ja jūs tikai vēlēsieties, jāšanas instruktori būs priecīgi iemācīt visu, kas jums ir nepieciešams, lai izjādes būtu jautras jums un zirgiem. Apmācības ir iespējamas kā vasarā, tā ziemā, zem jumta vai ārā, ja apstākļi ļauj. Un tad jau var mesties iekšā veselīgos piedzīvojumos.

Esam elastīgi, inovatīvi un pretīmnākoši. Zemāk esam apkopojuši biežāk pieprasītos pakalpojumus, tomēr mums patiks kopā ar Jums izdomāt arī ko pavisam jaunu un interesantu. Ņem vērā, ka iepriekšēja pieteikšanās ir ļoti vēlama, jo jātnieku kādreiz var būt tikpat, cik zirgu vai arī zirgiem var būt brīvdiena.

 • Apvidus izjāde pieredzējušiem jātniekiem
 • Mērķtiecīgi treniņi vai mierīga izjāde aplokā vai manēžā, individuāli vai grupā, jātniekiem ar dažādām prasmēm
 • Relaksētas izjādes aplokā vai manēžā
 • Izbrauciens ratos ziemā vai vasarā
 • Izbrauciens kamanās (tikai ziemā)
 • Skiorings aiz zirga (tikai ziemā)
 • Grupu/skolēnu ekskursijas
 • Korporatīvi pasākumi ar izjādi, pikniku, ekskursiju
 • Pelde ar zirgu jātniekiem ar iemaņām
 • Fotosesija ar zirgu īpašiem notikumiem – kāzas, jubilejas, bildinājums uc.
 • Nometnes
 • Ir pieejamas dažādas dāvanu kartes

Jūsu ērtībām mums ir garderobe, duša un kafejnīca ar kafiju un našķiem.

Stallis: Pērle 1, Alderi, LV-2164
Tālrunis: 2 663 4511 (ofiss, administratīvie jautājumi)
2 926 9559 (izjāžu laiki un pieteikšanās)
e-pasts: info@adventureride.eu
www.adventureride.eu

 Vēl piedāvājumā:

Jāšanas apmācība
Izjādes bērniem
Zirgu peldināšana
Skolēnu ekskursijas
Vairāku dienu pārgājieni Baltijas valstīs
Kino vai fotosesija
Kāzas, svinības, jubilejas vai bildinājums
Kamanas, ragavas vai pajūgs (droška)

Vēlama iepriekšēja rezervācija. Nāc un iepazīsti īstus piedzīvojumus zirga mugurā…

 


ĀDAŽU JĀŠANAS SPORTA KLUBS

Neliels stallis, kurā apvienojušies zirgu mīļotāji, kuriem tuvs 24/7 zirgu turēšanas veids. Stallī parasti uzturas 10 – 12 zirgi. Prasmīgu treneru vadībā var gan apgūt jāšanas prasmes, gan arī doties pastaigās pa mežu. Ziemā izvizināsim kamanās!

“Irši”

Ādažu novads

Tālrunis:  26656427

 

www.ievaszirgi.lv

PROMOBIUS VEIKPARKS

Stilīga vieta, labas konstrukcijas (3 trošu sistēma ar 9,5m augstiem stabiem, divi kikeri, rooftop 20m, step-down box 20m), profesionāls personāls. Bārā dzērieni un saldējums. Teritorijā ir iekopts zāliens ar šūpuļtīkliem un peldvietu. Pieejams BBQ un Sauna. Darbam un atpūtai pieejams bezmaksas WIFI!

Attekas iela 6A, Ādaži

tālr. 28668999, promobius.lv@gmail.lv

www.promobius.lv

Darba laiks:


LIDLAUKS “ĀDAŽI”

Lidlauks Ādaži atrodas 19 km uz ziemeļaustrumiem no Rīgas centra un 26 km attālumā no Rīgas lidostas, virzienā uz ceļu A1, Rīga-Tallin, apmēram 6 km attālumā no Ādažu centra. Piedāvājumā sertificēts, spēkā esošajām prasībām un standartiem atbilstošs vispārējas nozīmes lidlauks aviācijas lidojumu veikšanai. Ir iespēja veikt mācību lidojumus ar gaisa kuģiem, kuru maksimālā pacelšanās masa nepārsniedz 5700 kg un pacelšanās – nosēšanās īpašības atbilst lidlauka raksturlielumiem. Tāpat, pateicoties savam ģeogrāfiskajam izvietojumam, lidlauks „Ādaži” var tikt izmantots ekskursijām un privātlidojumiem.

Lidlaukā atrodas lidmodeļu laukums, kas ir dalīts divās daļās:

1. Divi specializēti laukumi fiksētas virknes lidmašīnām – 7000 kv m laukums.

2. Viens 10000 kv m laukums radio kontrolētām lidmašīnām.

Lidlauki, Eimuri, Ādažu novads, LV-2164, Latvia
Tālrunis:+371 28691360, 29209782
E-pasts:naikintuvas21@gmail.com

www.firstfly.lv

http://www.airfield-adazi.lv/homepageLV.html


KEMPINGS “LEIPUTRIJA”

Jauks klusais kempings Gaujas krastā – vienīgais tāds Ādažu novadā :). Īpaši piemērots ģimenēm ar bērniem, pāriem un tiem, kas meklē saturīgas atpūtas iespējas. Kempings piedāvā visu nepieciešamo aprīkojumu un infrastruktūru gan tiem, kas ceļo ar kemperiem / treileriem, gan tiem, kas nakšņo teltīs. Kempingā ir arī dažāda izmēra kempinga namiņi. Visiem kempinga klientiem pieejamas labierīcības (WC, dušas un virtuve), kā arī bērnu rotaļu laukums, sporta laukumi, bezvadu internets, piknika un ugunskuru vietas, peldvieta un tūristu informācijas punkts. Sezonas laikā darbojas arī mini-veikaliņš un sporta/atpūtas inventāra nomas punkts.

Papildu pakalpojumi kompleksa “Leiputrija” viesiem: kvadraciklu ekskursijas, bagiji bērniem, kanoe un kajaku noma braucieniem pa Gauju un tuvējiem ezeriem (Dūņezers, Lilastes ezers, Baltezers), velosipēdu noma, šaušana mērķī, latviešu pirts (procedūras, pirtnieks), makšķerēšana, ūdensvelosipēdi, pikniku vietas, kā arī nojumes un telpas brīnišķīgiem pasākumiem.

“Stirniņas”, Iļķene, Ādažu novads, LV-2164

Tālruņi: 26405596, 29267705

E-pasts: info@leiputrija.com

www.leiputrija.com

TENISA CENTRS  “ĀDAŽI”

Ādažu tenisa centrā šobrīd pieejami 3 atklātie korti un 6 slēgtie korti. Atklāto kortu segums ir tenisīts, savukārt slēgtos kortus sedz augstas kvalitātes sintētiskais grīdas segums (hard), ko ieklājuši angļu speciālisti. Šāds segums ir ideāls gan iesācējiem, gan augstas klases profesionāļiem. Tas mazina iespēju iegūt dažādas kāju un pēdu traumas, kā arī mazina triecienu uz sportista mugurkaulu. Šos nosacījumus nodrošina 4mm biezais gumijas klājums, kas rada patīkamu komforta sajūtu saskarē ar pēdām.

Gaujas iela 26, Ādaži,LV-2164
Tālruņi: 29447407, 67997181
E-pasts: teniss@tcadazi.lv
www.tenissadazi.lv

SUP NOMA “BURUSPORTS ĀDAŽI”

Šeit iespējams SUPot, kā arī piedalīties SUP jogas un SUP fitnesa nodarbībās un  organizētās SUP tūrēs pa Vējupi. Visoperatīvāk informāciju par aktivitātēm Ādažos iegūsi, sekojot Burusports Facebook lapai, vai rakstot e-pastu uz adazi@burusports.lv vai zvanot pa tālr. 27 867 067
Iespējams iznomāt:

 • SUP (stand up paddle) – plats un stabils sērfa dēlis ar airi lieliskām bezvēja dienām uz ūdens
 • divvietīgie kajaki