Taupot elektroenerģiju, Carnikavas pagastā daļēji atslēgs apgaismojumu ielās ar zemu satiksmes intensitāti

01.11.2021.

Novembrī un decembrī Carnikavas pagasta ielās laika posmā no plkst. 00:00 līdz 05:00 daļēji tiks atslēgts apgaismojums ielās ar zemu satiksmes intensitāti, informē Ādažu novada pašvaldības aģentūra “Carnikavas Komunālserviss”.

Pašvaldības aģentūras Elektrosaimniecības nodaļā norāda, ka lēmums pieņemts, lai samazinātu izmaksas par elektrību, ko veicinājis ievērojamais elektroenerģijas cenas pieaugums.

Apgaismojums tiks atslēgts ielās, kurās nav uzstādīti LED gaismekļi un kur tas tehniski ir iespējams, neveidojot papildus izmaksas.

No 1. novembra  ielu apgaismojums minētajā laika posmā tiks atslēgts Kalngales, Garciema, Garupes, Carnikavas, Siguļu un Gaujas ciemu ielās.

Jāatgādina, ka pēc Ministru kabineta pieņemtā rīkojuma Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un noteiktās mājsēdes, laika posmā līdz 15. novembrim  aizliegta pārvietošanās ārpus savas dzīvesvietas bez attaisnojoša iemesla no plkst. 20:00 līdz 5:00. Personām, kurām ir attaisnojošs iemesls, jāaizpilda pašapliecinājums, kā arī līdzi jānēsā personu apliecinošs dokuments.

Attēlam ir ilustratīva nozīme