“Veselības diena” Carnikavā – jau svētdien

20.11.2021.

21. novembrī no plkst. 9:00 līdz 17:00 Ādažu novada Carnikavas pagastā norisināsies “Veselības dienas” pasākumi, ko varēs vērot gan tiešsaistē, gan apmeklēt klātienē, iepriekš piesakoties.

Visas dienas garumā klātienē varēs piedalīties vairākās interesantās bezmaksas aktivitātēs – varēs veikt veselības stāvokļa novērtējoši testu (lai varētu nodrošināt epidemioloģisko drošības noteikumu ievērošanu, iepriekšēja pieteikšanās testiem obligāta), notiks vingrošana ar sertificētu treneri Judīti Strodi, “Ielu spēles II”, kur brīvā dabā varēs iepazīties ar Carnikavas ciemu, bet dienas otrajā pusē ieplānota enerģētiskā vingrošana veselības un labsajūtas veicināšanai kopā ar Cigun instruktori Kaiju Zembergu.  Dalība visos klātienes pasākumos, izņemot “Ielu spēles II”, – tikai ar sejas maskām un derīgu Covid-19 sertifikātu. Būs iespēja noklausīties arī lekciju par veselīgu uzturu un tā ietekmi uz veselību, ko vadīs sertificēta interniste un endokrinoloģe dr. Ligita Arnicāne. Lekcija norisināsies ZOOM platformā.

Pasākums tiek organizēts, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus. Klātienes nodarbībās vietu skaits ierobežots – līdz 20. Lai piedalītos klātienes nodarbībās, nepieciešams iepriekš pieteikties, reģistrējoties vai rakstot uz e-pasta adresi: gundegau@yahoo.com vai sūtot sms uz 29186460. Visas nodarbības ir bez maksas.

Pasākuma programma un pieteikšanās

“Veselības diena” tiek organizēta SAM (speciālā atbalsta mērķa) 9.2.4.2. projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ādažu novada pašvaldības  Carnikavas pagastā” Nr. 9.2.4.2/16/I/046 ietvaros.

Apmeklējot “Veselības dienu”, aicinām stingri ievērot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai!  Vairāk informācijas: Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumi.