a a a

Biedrība “Sporta klubs “APEX””

bērni - skrituļslidotāji

Esam lieli un mazi, kurus aizrauj ātrums, slīdoša sajūta, reizēm atraušanās arī no zemes, adrenalīns un sniegs lielā daudzumā, jo nodarbojamies ar kalnu slēpošanu, bet vasarā to aizvietojam ar ātrslidošanu pa asfaltu! Tāpat mums patīk arī lēkāt pa batutiem, slēpot un veikot pa ūdeni – visu, kas ir aizraujošs un galvu reibinošs!

Biedrības mērķis ir fiziski aktīva un veselīga dzīves veida sekmēšana un popularizēšana, veselības nostiprināšana, fiziskās sagatavotības pilnveidošana un sporta meistarības izaugsmes veicināšana.

SK APEX piedāvā sporta nodarbības bērniem ĀDAŽOS

Vasaras periodā: Skrituļslidošana & Vispārējā fiziskā sagatavotība sākot no 4 gadu vecuma
Dienas: OTRDIENAS & TREŠDIENAS
Laiks:  Plkst. 18:30 – 20:00! Vēlāk laiki tiks dalīti 2 grupās: Plkst. 17:30 – 18:30 bērni vecumā no 4 – 7 gadiem!  Plkst. 18:30 – 20:00 bērni vecumā no 8  – 12 gadiem!
Vieta: Ādažu Sporta centra stadions, Gaujas iela 30, Ādaži, Ādažu novads.

Ziemas periodā: Kalnu slēpošana dažāda vecuma grupām, arī pieaugušajiem.
Kalnu slēpošanas treniņi notiek gan darba dienu vakaros, gan brīvdienu rītos. Siguldā un Riekstukalnā. Treniņi notiek visu cauru gadu svaigā gaisā!

Starpsezonā: Riteņbraukšana, peldēšana, fizioterapija, skimaster (Rīgā ).

 

Nodarbībās tiek :

  • veicināta patika pret šo sporta veidu un nodarbībām svaigā gaisā;
  • veicināta stabilitāte un drošības sajūta, atrodoties uz slēpēm vai slidām;
  • veikti dažādi vingrinājumi pa trasīti vai šķēršļu joslu iemaņu un slēpošanas / slidošanas tehnikas attīstīšanai un pilnveidošanai;
  • vispārējās fiziskās sagatavotības treniņos tiek veicināta bērna vēlme kustēties un būt aktīviem. Tiek attīstīta vispārējā fiziskā sagatavotība un nostiprināta augoša bērna muskulatūra ar dažādiem vingrinājumiem, noslēgumā mazākiem bērniem ar rotaļu elementiem, bet lielākiem bērniem ar sporta spēlēm.

 

Piedāvājam arī individuālās nodarbībās gan bērniem, gan pieaugušajiem. Organizējam sporta un atpūtas nometnes Latvijā un ārvalstīs skolēnu brīvlaikos

 

Vairāk informācijas un pieteikšanās:
📱+371 29229022,
📧 kristineposka@gmail.com

Kristīne Cera, SK APEX dibinātāja un vadītāja

www.apexski.lv
www.facebook.com/ApexSki
www.instagram.com/apex_ski/

 

Pievienojies un pavadi laiku aktīvi!

 

bērn - slēpotāji

 

 

bērni nometnēs