a a a

Ādažu āra slidotava

slidotaji

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pašvaldības tīmekļvietnes jaunumos un Ādažu Facebook lapā.

Ziemā atbilstošos laika apstākļos Ādažos tiek veidota āra slidotava. Ādažu āra slidotava atrodas Ādažu sporta stadionā, Gaujas ielā 30, ir apgaismota un slidotājiem ar savām slidām slidotavas apmeklējums ir bezmaksas. Savukārt tiem, kuriem savu slidu nav, nelielā attālumā no slidotavas, Vējupes pludmalē pie kafejnīcas “Kontiki”, ir pieejama “Burusports Ādaži” slidu noma, kā arī slidu asināšana. Slidu nomas cenas un noteikumi atrodami “Burusports Ādaži” tīmekļvietnē http://www.burusports.lv/slidu-noma-adazos/ .

 

Garkalnes ciema slidotava

Iedzīvotājiem, kas dzīvo tuvāk Ādažu novada Garkalnes ciemam, ziemā iespējams slidot Garkalnes ciema slidotavā. Slidotava bez maksas ir pieejama slidotājiem ar savām slidām, kā arī tajā bieži norisinās hokeja spēles. Hokeja mači slidotavā notiek iepriekš izsludinātos laikos, par kuriem uzzināt var Garkalnes olimpiskā centra Facebook lapā https://www.facebook.com/garkalnes.olimpiskais.centrs/ .

 

Ādažu publiskajā slidotavā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ādažu novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.adazi.lv,  pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Flickr un citos pašvaldības publicitātes materiālos.

 

 

FOTO – slidotāji

FOTO – slidotavas uzliešana

 

Foto_Ilze Filipova_Adazi ziema_2016g janv8

Foto: Ilze Filipova

Ziemā Ādažu vidusskolas sporta stadions Gaujas ielā 30 novada iedzīvotājiem un viesiem par prieku pārtop plašā slidotavā, kur ar savām slidām iespējams slidot jebkurā laikā slidošanai piemērotos laikapstākļos.

IESKATS FOTO, KĀ TAPA SLIDOTAVA