a a a

Sports


 • 2020.gads bija neparastāks kā ierasts. Izmaiņas juta visi, arī sports. Vairākas sacensības tika pārceltas vai atceltas, arī treniņu process tika pakļauts dažādiem ierobežojumiem. Daudz bija jāpārplāno un jāpielāgojas jaunajai realitātei. Bet tas neliedza Ādažu sportistiem sasniegt augstvērtīgus rezultātus, tāpēc arī šajos apstākļos “ĀDAŽU NOVADA SPORTA LAUREĀTĀ 2020” godinām labākos sporta jomā!

 • Saistībā ar valstī pastiprinātajiem drošības pasākumiem no 21. decembra Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC), dome, Sociālais dienests un būvvalde pakalpojumus sniegs attālināti!

  Atgādinām, ka iedzīvotāji VPVKAC pakalpojumus var saņemt:

  1. elektroniski, apmeklējot pašvaldības tīmekļvietni: https://www.adazi.lv/pakalpojumi/e-pakalpojumi/;
  2. konsultējoties ar VPVKAC darbiniekiem par pakalpojumu pieteikšanu pa tālr.:
 • Lai godinātu mūsu novada labākos sportistus, komandas, biedrības, notikumus, skolotājus, jaunos sportistus, aicinām pieteikt savus pretendentus sporta laureāta balvai līdz 23.decembrim! Sporta laureāta pasākumā pasniegsim balvas 14 nominācijās.

  Par sekojošām nominācijām nepieciešams aizpildīt Pielikumu nr.1:
  Gada sportists / Gada sportista treneris;
  Gada sportiste / Gada sportistes treneris;
  Gada jaunais sportists / Gada jaunā sportista treneris;
  Gada jaunā sportiste / Gada jaunās sportistes treneris;
  Gada sporta komanda / Gada sporta komandas treneris.

 • Noslēgusies 1. kārta “Ādažu sporta laureāta 2020” balsojumā par Gada populārāko sportistu/i šogad! 2. kārtā iekļuvuši pieci sportisti, kuri saņēma visvairāk balsu:
  🔸Kristiāns Upenieks,
  🔸Zanda Rutkovska,
  🔸Alens Zvilna,
  🔸Arvis Grencbergs
  🔸Ingus Jēkabsons!
  Turpinām balsot, bet nu jau par 5 pretendentiem uz nomināciju “Gada populārākais sportists/e” – Kristiānu, Zandu, Alenu, Arvi vai Ingus!