a a a

Sports

 • 14.aprīlī notiks Ādažu MTB velomaratons, ko organizē Ādažu novada domes Sporta daļa sadarbībā ar biedrību “ĀdažiVelo” un ZZK.

  Dalībnieki varēs izvēlēties dalību Sporta distancē (20-30km), Tautas distancē (20-30km), Jauniešu distancē (10-15km) vai Bērnu distancē (400m-800m). Reģistrēšanās un aktivitātes sacensību centrā pie Ādažu vidusskolas sāksies no plkst.9.30.

 • Lepojamies ar mūsu jaunajām sportistēm! Ādažu Bērnu un jaunatnes sporta skolu nedēļas nogalē aizvadītajā Valmieras Bērnu sporta skolas atklātajā čempionātā peldēšanā pārstāvēja 7 skolas sportisti, izcīnot 9 medaļas:

  ! Agnese Groza ieguva 1. vietu gan peldēšanas distancē 200m brīvajā stilā, gan 100m tauriņstilā.

 • Lepojamies! Ādažniece, kalnu slēpotāja Kristiāna Hartmane U12 grupā izcīnījusi uzvaras Latvijas kausa posmos, Siguldas kausā un sudraba medaļu – Baltijas Kausā. Paldies slēpošanas kluba “Virsotne” trenerēm Žaklīnai Frickausai un Janai Zvejniecei. Kopvērtējumā sezonas laikā Kristiāna ieguvusi 2. vietu starp Baltijas slēpotājām.

 • Apsveicam un lepojamies! Ādažnieks Valdis Markins Latvijas junioru čempionātā ziemas motokrosā (MX65) izcīnījis čempiona titulu! Spītējot laikapstākļiem, kā arī cīnoties ar veselības likstām, tieši sezonas pēdējā posmā apsteigts tiešais konkurents un iegūta 1.vieta kopvērtējumā!

  Foto no privātā arhīva un www.skijorings.lv

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • Telavivā, Izraēlā notikušajā starptautiskajā sambo un džudo čempionātā “Nerush Cup International Championship”, kur piedalījās vairāk nekā tūkstotis dalībnieku no 24 valstīm, Ādažu Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi trenera Leonīda Kuzņecova vadībā izcīnījuši 17 godalgas.

  Treneris Leonīds Kuzņecovs: “Esmu gandarīts par sasniegtajiem rezultātiem.

 • No 22.- 24. februārim Rīgā norisinājās Rīgas pilsētas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes mākslas vingrošanā. Nikola Astratjeva savā vecuma grupā daudzcīņā parādīja visaugstākos rezultātus un izcīnīja 1.vietu, kopvērtējumā gūstot 35.450 punktus, tādējādi kļūstot par neapstrīdamu līderi šajās sacensībās.

  Sacensībās piedalījās 19 labākās mākslas vingrošanas sportistes no visas Latvijas.

 • Foto – Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde

  Ar Mārupes vidusskolas komandas uzvaru Ādažu vidusskolā noslēdzies Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu basketbola turnīrs jauniešiem vecākajā A grupā (1999./2002.g.dz.). Godalgotās vietas ieguva arī laukuma saimnieki ādažnieki, kā arī Babītes vidusskolas audzēkņi.

  Mārupieši izcīnīja uzvaras visās četrās spēlēs – ar 25:18 uzvarēja Babītes vidusskolu, ar 36:16 Ropažu vidusskolu, ar 42:4 Ādažu Brīvo Valdorfa skolu un izšķirošajā spēlē par pirmo vietu ar 27:20 Ādažu vidusskolu.

 • Sakarā ar silto gaisa masu ieplūšanu Ādažos hokeju sacensību 2.kārta un ziemas sporta spēles pārceltas! Datums tiks precizēts.

  Fināla posmā bez “Ādažu kausa izcīņas hokejā”, kurā piedalīsies 8 komandas – Outblack, Carnikavas nafta, Ledus Lāči, Saulkrasti, Shampen Shower, Baltezers, Podnieku U-13, Foršie veči, plānotas arī citas aktivitātes, kurās varēs piedalīties ikviens interesents.

 • Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu volejbola turnīrs B vecuma grupas (2003. g.dz. un jaunākas) meitenēm Ādažu vidusskolā noslēdzies ar pārliecinošu mājinieču uzvaru. Toties cīņā par otro vietu vienādu punktu skaitu ieguva uzreiz trīs skolu komandas, un medaļu sadalei nācās ņemt talkā matemātiku.