a a a

Sports

 • Valdība ārkārtas Ministru kabineta sēdē noteikusi stingrus noteikumus Covid-19 izplatības ierobežošanai no 21. oktobra līdz 15. novembrim.
  Veikali, izņemot pirmās nepieciešamības, nestrādās. No plkst. 20.00 līdz 5.00 iedzīvotājiem jāatrodas savās dzīvesvietās, izejot no tās tikai īpašos nepieciešamības gadījumos.
  Līdz 15. novembrim atcelts klātienes vispārējās izglītības process, interešu izglītības nodarbības.
 • Mainīti peldēšanas laiki Ādažu Sporta centra baseinā! Lūdzam tos iedzīvotājus, kuri jau ir pierakstījušies uz nākamo nedēļu, sazināties ar baseina administrāciju (tālr. 67389493, 27746510) un pārcelt peldēšanas laikus saskaņā ar jauno grafiku!
 • Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Ādažu peldbaseinā ārkārtas situācijas laikā peldēt drīkst tikai personas ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu uzrādīšanu! Tātad, Ādažu peldbaseina individuāls apmeklējums pieejams:
  • personām no 12 gadu vecuma, kurām ir Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts (QR kods), kas apliecina, ka persona ir pabeigusi vakcinācijas kursu pret Covid-19, vai arī vīrusu pārslimojusi;
  • bērniem līdz 11 gadiem, kuriem ir Covid-19 pārslimošanas sertifikāts.
 • Starptautiskajās vecmeistaru peldēšanas sacensībās "Atvasaras relakss Ventspilī" Latvijas rekordu savā vecuma grupā (65-69 gadi) 1500 metru distancē sasniedzis carnikavietis Raimonds Garenčiks.
 • Veselības un spēka skrējieni, kas katru trešdienu norisinās Carnikavā, pēc Ministru kabineta rīkojuma "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" šogad vairs nenotiks, bet atlikušie posmi, visticamāk, tiks organizēti nākamā gada pavasarī, informē  skrējienu organizatori Latvijas Bērnu un Jauniešu sporta asociācija.
 • Latvijas Valsts mežu kalnu divriteņu maratona ceturtajā posmā, pašmāju riteņbraukšanas klasikā Cēsis – Valmiera, veiksmīgi startējuši Ādažu novada sportisti, izcīnot arī vairākas godalgotas vietas.
 • rudens_zibens_kross_2021 Sestdien sporta un aktīvās atpūtas parkā "Zibeņi" tika aizvadīts tradicionālais Carnikavas "Rudens Zibens kross", kurā dažādās vecuma grupās par uzvaru sacentās vairāk nekā 200 dalībnieku. Ādažu novada pārstāvji izcīnīja deviņas uzvaras.
 • inara_luse_eduards_pakis Trešdien Carnikavas stadionā tika aizvadīts trešais no sešiem "Veselības skrējienu" posmiem, kurā piedalījās 70 dalībnieki četrās vecuma grupās.
 • vindsērfinga sportists sacensībās 3 oktobrī Ķīšezerā notika Latvijas čempionāta posms vindsērfingā. Otro vietu Latvijas čempionātā vindsērfinga sacensībās izcīnīja carnikavietis Romualds Zelčs. Sveicam un lepojamies!
 • anda_valtere_skriesana_londona Oktobra sākumā Anda Valtere no Carnikavas piedalījās prestižajā Londonas maratonā, kas vienlaikus bija arī pasaules čempionāts maratonā vecuma grupām (AbbottWMM Wanda Age Group World Championship).

  Londonā latviete distanci veica trijās stundās, piecās minūtēs un 18 sekundēs (3:05:18), sasniedzot personisko rekordu un izcīnot 27. vietu savā vecuma grupā (40 - 44 gadi) 390 dalībnieču konkurencē. Pēc Latvijas Vieglatlētikas savienības informācijas datiem un jaunākās informācijas vecumā virs 40 gadiem Latvijā ātrāk par Valteri skrējušas tikai trīs sportistes.