Seniori Kalngalē aktīvi izmantojuši iespēju pieteikties sabiedriskā transporta braukšanas maksas atvieglojumiem

11.01.2022.

kalngale_kadikis_pakalpojumi

11. janvārī “Kadiķī” Kalngales iedzīvotāji varēja saņemt Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra konsultācijas par valsts iestāžu un pašvaldības pakalpojumiem.

Ādažu novada Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra (VPVKAC) vadītāja Inga Tūna -Čaupala Kalngales brīvā laika pavadīšanas centrā “Kadiķis” pieņēma iedzīvotāju iesniegumus pašvaldībai.

Īpaši aktīvi bija seniori, kuri izmantoja iespēju pieteikties sabiedriskā transporta braukšanas maksas atvieglojumiem.

Senioriem, kuri sasnieguši 70 gadu vecumu vai vecāki un savu pamata dzīves vietu deklarējuši Ādažu novada administratīvajā, braukšanas maksas atvieglojumi darbojas desmit braucieniem kalendāra mēnesī ar pasažieru pārvadātāju, kuram piešķirtas tiesības sniegt pakalpojumu reģionālās nozīmes maršruta tīkla daļā  “Pierīga” (t.sk. Ādažu novada administratīvajā teritorijā).

Aicinām kalngaliešus un arī citus novadniekus sekot līdzi informācijai www.adazi.lv un pietiekties uz nākamajām konsultācijām Kalngalē.

Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra konsultāciju diena “Kadiķī” notiks 8.februārī no plkst. 10.00 līdz 13.00, iepriekš piesakoties pa tālruni 29840610.