a a a

Sabiedrība

  • Asfaltēšanas darbu laikā no pirmdienas, 23. jūlija, līdz 25.jūlijam paredzēta apgrūtināta satiksme Muižas ielā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

    Shēma

  • 24.jūlijā plkst. 14.00 notiks domes sēde. Iepazīties ar domes sēdē izkatāmajiem jautājumiem ŠEIT.

  • 2018.gada 6.augustā no plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00 Ādažu kultūras centrā, Gaujas ielā 33a, norisināsies Donoru diena.

    Iesaistoties asinsdonoru kustībā, Tev ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena asins deva var izglābt ceļu satiksmes negadījumā cietušo, pacientu ar apdegumiem un palīdzēt vēža slimniekam.

  • Ceļu būves firma SIA “BINDERS” jūnijā uzsāka Laveru ceļa grants seguma pārbūves darbus posmā  no   vietas, kur beidzas asfaltbetona segums (0,8km) virzienā no Ataru ceļa  un beidzas pie Ādažu lidlauka  teritorijas.  Laveru ceļš savieno Ataru ceļu Ādažu novada teritorijā ar Carnikavas novada robežu, nodrošinot piekļūšanu.

  • Ādažu novada dome veica publisko iepirkumu  un 19.jūlijā iegādājās specializēti aprīkotu transportlīdzekli Nissan NV300 Ādažu pašvaldības policijas darbības nodrošināšanai. Jaunais transportlīdzeklis ir aprīkots ar augstas izšķirtspējas dienas un nakts videoierakstu sistēmu, globālās pozicionēšanas sistēmu un viedierīci. Ar tehniskā aprīkojuma sniegtajām iespējām dienesta transportlīdzeklis palīdzēs pašvaldības policijai ātrāk reaģēt uz fiksētajiem sabiedriskās kārtības pārkāpumiem.

Page 1 of 2512345........1020........25