a a a

Sabiedrība

  • Rekordaugstā dabasgāzes tirdzniecības cenu pieauguma dēļ jaunā apkures sezona gan Eiropā, gan Latvijā tiek gaidīta ar pamatotām bažām, jo daudzviet pieaugs siltumenerģijas tarifi. Kādus rēķinus šajā ziemā savās pastkastītēs ieraudzīs Ādažu novada iedzīvotāji un ko gaidīt tālākā nākotnē? Lai atbildētu uz svarīgākajiem jautājumiem, Ādažu novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Imants Krastiņš veicis izpēti un pārrunājis tarifu politiku ar vadošajām amatpersonām.

  • Lai skolēni pēc mācībām varētu nokļūt mājās, no 25. oktobra maršruta Nr.6855 Rīga–Kalngale–Carnikava–Kadaga autobuss no pieturas Kadaga darbadienās izbrauks plkst.12.30 (līdz šim izbrauca plkst.12.15).

  • Trešdien, 27. oktobrī, plkst. 9.00 attālinātā režīmā norisināsies Ādažu novada pašvaldības domes kārtējā sēde. Ar sēdes darba kārtību iespējams iepazīties šeit: Domes sēdes darba kārtība 27.10.2021.
  • gramatas Pamatojoties uz MK rīkojumu Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un MK noteikumiem Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” ĀDAŽU NOVADA UN CARNIKAVAS PAGASTA BIBLIOTĒKAS no 2021. gada 21. oktobra līdz 14. novembrim apmeklētājiem SLĒGTAS.
  • SIA “Eco Baltia vide” informē, ka Covid-19 dēļ valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumi klientiem tiek sniegti pēc plānotajiem grafikiem un nepārtrauktā režīmā. Savukārt, lai pēc iespējas novērstu tiešu kontaktēšanos, no šā gada 21.oktobra spēkā būs atsevišķi ierobežojumi citu pakalpojumu sniegšanai klātienē – klientu apkalpošana notiks attālināti, kā arī paredzētas izmaiņas atkritumu šķirošanas laukuma Getliņu ielā 5, Rumbulā, kā arī auto riepu pieņemšanas laukuma Dienvidu ielā 2, Tukumā, darbībā.