a a a

Sabiedrība


 • Ādažu evaņģēliski luteriskā draudze Baltezera baznīcā
  Svētdien, 15. decembris plkst. 11:00 – Trešās Adventes dievkalpojums, ar LTV1 televīzijas tiešraidi, piedalās draudzes koris “Zari”, diriģente E. Pērkone
  Svētdien, 22. decembris plkst. 11:00 – Ceturtās Adventes dievkalpojums. Koncertu sniedz Sējas novada koris “Sēja”, diriģents Ā.

 • Veidosim svētku noskaņu kopā! Izrotā savu pagalmu, ēku vai uzņēmuma skatlogu un līdz 7.janvārim piedalies svētku konkursā “Ziemassvētku noformējums”!

  Ja arī Tu vēlies, lai mūsu novads ziemā izskatās krāšņs un skaisti noformēts, aicinām svētku gaidīšanas laikā piedalīties novada uzpošanā. Izdekorē skaisti savu pagalmu, māju vai uzņēmumu un sūti mums savu pieteikumu konkursam “Ziemassvētku noformējums 2019”.

 • Domes sēde notiks 17.decembrī plkst.14.00 Ceriņu zālē. Ar sēdes darba kārtību iespējams iepazīties šeit: DOMES SĒDES DARBA KĀRTĪBA

 • No 6. janvāra atklāts jauns reiss Carnikava – Ādaži plkst. 8.30 no Carnikavas, kursēs mācību laikā.

  No 2.janvāra skolēnu ērtībai mainīts reisa laiks maršrutā Rīga-Kalngale-Carnikava-Kadaga, turpmāk no pieturas “Ādažu skola” autobuss aties 15.30 (iepriekš 15.13).

  31.decembrī:

  • reisā plkst.19.50 Kadaga – Rīga autobuss brauks tikai līdz Juglai!
 •  

  Pabeigta aizsargdambja pārbūve no A1 šosejas līdz sūkņu stacijai “Kārkli” un uzbūvēta jauna sūkņu stacija, kas darbu uzsākusi testa režīmā. Darbi veikti ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējumu. Projekta* ietvaros visā garumā iztīrīts arī novadgrāvis  un krājbaseins, kā arī veikta vecās sūkņu stacijas ieplūdes daļas demontāža.