Rīgas plānošanas reģiona mazie ražotāji gaidīti virtuālajā Ziemassvētku tirdziņā

22.11.2021.

Rīgas plānošanas reģions (RPR) mazos ražotājus aicina piedalīties virtuālā svētku tirdziņā, kurā pērn apmeklētājus iepriecināja vairāk nekā 20 dažādu pārtikas un nepārtikas produktu ražotāji, amatnieki.

 Iepirkšanās ar interneta palīdzību arī pirms šī gada Ziemassvētkiem būs laba iespēja sarūpēt dāvanas, cienastu tuviniekiem, draugiem vai sev! Kā zināms, arī šis gads mazajiem ražotājiem nav bijis viegls, lai radīto tradicionāli pārdotu, piemēram, klātienes tirgos, tādēļ arī šogad noteikti jāizmanto iespēja piedalīties svētku radīšanas procesā virtuāli.

Ja esi Rīgas plānošanas reģiona teritorijā (Rīgas un  Jūrmalas pilsētas, Mārupes, Ķekavas, Ropažu, Ādažu, Siguldas, Salaspils novads) strādājošs mazais uzņēmējs un vēlies savu Ziemassvētku produkciju – pārtikas produktus vai korporatīvās dāvaniņas piedāvāt RPR virtuālajā tirdziņā, līdz 2021. gada 1.decembrim sūti informāciju uz e-pastu dace.grinberga@rpr.gov.lv

 Nepieciešamā informācija dalībai RPR virtuālajā svētku tirdziņā:

1. uzņēmuma/ražotāja nosaukums;

  1. pašvaldība, kurā ir reģistrēta uzņēmējdarbība;
  2. ražotāja apraksts (500-1000 rakstu zīmes);
    4. apraksts par katru produktu (300–500 rakstu zīmes par katru) norādot, ar ko produkts ir unikāls;
  3. kvalitatīvas produktu fotogrāfijas (līdz 5, jpg formātā);
  4. kontakti – vārds, uzvārds, telefona numurs, E-pasta adrese;
  5. mājas lapas/interneta veikala/sociālo tīklu adrese.

 

Virtuālo svētku tirdziņu plānots atklāt 2021. gada decembrī tā Rīgas plānošanas reģiona mājaslapā https://rpr.gov.lv/ un Facebook vietnē, kur interesenti varēs iepazīties ar katra dalībnieka piedāvājumu, uzzināt kontaktus, lai sazinātos par produkta iegādi. Par izvēlētās preces saņemšanu un iespēju norēķināties ar katru saimnieku pircējam būs jāvienojas individuāli.