a a a

Pieteikt bērnu bērnudārzam elektroniski

Ar 2018.gada 1.janvāri pieteikt pirmsskolas vecuma bērnu rindā uz pašvaldības bērnudārziem var ne tikai, izmantojot Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra (VPVKAC) pakalpojumu, bet arī elektroniski, izmantojot e-pakalpojumu “Pirmsskolu pieteikumu reģistrs portālā www.epakalpojumi.lv, kā arī pašiem veikt izmaiņas savā pieteikumā un apskatīt pašvaldības kopējo bērnudārzu rindu.

PAMĀCĪBA, KĀ PIETEIKT BĒRNU RINDĀ

Svarīgi!

  1. Visi pieteikumi, kas ir iesniegti VPVKAC līdz 2017.gada 30.decembrim, būs pieejami Pirmsskolu pieteikumu reģistrā ar 2018.gada 1.janvāri.
  2. Aizbildnim, lai pieteiktu bērnu rindā, pieteikums sākotnēji ir jāiesniedz VPVKAC, papildus uzrādot bērna dzimšanas apliecību vai bērna personu apliecinošu dokumentu, kā arī ir jāinformē par bāriņtiesas lēmumu par aizbildnības nodibināšanu un aizbildņa iecelšanu. Pēc pieteikuma reģistrēšanas VPVKAC, aizbildnis varēs izmantot e-pakalpojumu līdzīgi kā citi pieteicēji.
  3. Kadagas bērnudārzs ar 2018.gada 1.janvāri vairs nepieņems NBS karavīru pieteikumus – tos varēs iesniegt VPVKAC vai portālā.
  4. Pieteikumos, kas tika iesniegti līdz 2017.gada 30.decembrim un kuros nebija norādīts izvēlētais bērnudārzs vai norādīti abi bērnudārzi, Pirmsskolu pieteikumu reģistrā tiek norādīts Kadagas bērnudārzs.
  5. Vecāki un aizbildņi portālā var veikt izmaiņas par izvēlēto bērnudārzu, vēlamo mācību uzsākšanas laiku un savu kontaktinformāciju līdz brīdim, kad bērns tiek iekļauts bērnudārzā uzņemamo bērnu sarakstā.

Aicinām izmantot jauno e-pakalpojumu!

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar VPVKAC.