Pieejamas 13 brīvas vietas Siguļu pirmsskolas izglītības iestādē “Piejūra”

02.11.2021.

Ādažu novada pašvaldības Siguļu pirmsskolas izglītības iestāde “Piejūra” aicina savā lielajā saimē  piecus bērnus vecumā no 1,5 līdz 2 gadiem,  divus bērnus vecumā no 2 līdz 3 gadiem un sešus bērnus vecumā no 3 līdz 6 gadiem, informē iestādes vadītāja Antra Krasta.

No 2021. gada 1. septembra Ādažu novada pašvaldības Siguļu PII “Piejūra”  ir atvērtas 11 grupas, kurās kopā var pulcēt 210 jaunos ādažniekus un carnikaviešus.

Pašlaik pirmskolu apmeklē 197 bērni vecumā no 1,5 līdz 6 gadiem un kopā ar profesionāliem, sirdsgudriem pedagogiem un labestīgajiem skolotāju palīgiem, apgūst pirmsskolas programmu, aktīvi darbojas sporta un mūzikas / ritmizēšanas / folkloras nodarbībās, ejot cauri gadskārtām apgūst lielās dzīves gudrības, gatavojas skolas gaitu uzsākšanai. Izglītojamies darbojas gan laikmetīgi aprīkotajās mācību telpās, gan izmantojot plašo āra vidi ar blakus esošajām meža takām. Pirmsskolā darbojas profesionāla atbalsta komanda: logopēds, psihologs un speciālais pedagogs. Grupās ir 18 līdz 20 bērni. Visi pirmsskolas sniegtie pakalpojumi ir bez maksas.

Pirmsskola atrodas gleznainā un klusā meža ielokā, vien 6 kilometrus no Ādažu, Carnikavas un Kadagas ciemu centriem, laikmetīgā, 2021.gadā renovētā ēkā, kurā izveidotas komfortablas grupu telpas, plaša Sporta zāle, Mūzikas telpa, Sajūtu telpa, Smilšu telpa un āra rotaļu laukums.

Bērnus uz Siguļu PII “Piejūra” var pieteikt reģistrācijas portālā www.epakalpojumi.lv, aizpildot elektroniskās reģistrēšanās pieteikumu. Precizējošu jautājumu gadījumā zvanīt pirmsskolas vadītājai Antrai Krastai, tālr. 29389606.


Foto no E. Kampenusas personīgā arhīva