Vēl līdz 31.oktobrim var pieteikt apbalvojamos ceremonijai “Goda ādažnieks”!

30.10.2018.

Stiprs, cēls, nesavtīgs, uzņēmīgs, žēlsirdīgs, izpalīdzīgs… Cilvēks, kas dara vairāk, kā to prasa pienākums. Cilvēks, kurš iedvesmo citus ar savu darbu un idejām. Cilvēks, kas pašaizliedzīgi palīdz līdzcilvēkiem.  Noteikti arī Jums ir zināms šāds cilvēks. Tāpēc aicinām – sūtiet mums savus stāstus par stiprajiem, cēlajiem, uzņēmīgajiem, nesavtīgajiem, izpalīdzīgajiem ādažniekiem un kopā godināsim viņus pasākumā “Goda ādažnieks”, kas notiks 16. novembrī Valsts svētku sarīkojuma laikā!

“GODA ĀDAŽNIEKS” NOTEIKUMI

Kā pieteikt apbalvojamo?

Līdz 31. oktobrim sūtiet savus pieteikumus pa pastu: Ādažu novada dome, Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164,  nododiet Klientu apkalpošanas centrā, Gaujas iela 33A, Ādažos, Ādažu novadā. Sīkāka informācija pa tālr.67996461.

Kas jānorāda iesniegumā?

  1. Tās personas, kuru vēlaties godināt/apbalvot vārds, uzvārds, dzimšanas dati, dzīvesvietas adrese, amats vai nodarbošanās, stāsts par cilvēku – dzīves gaitas apraksts, nozīmīgāko darbu vai nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvojuma piešķiršanu;
  2. Jūsu un Jūsu domubiedru (ierosinājuma iesniedzēju) vārdi, uzvārdi, amati (juridiskai personai – nosaukums, juridiskā vai pastāvīgās darbības vietas adrese) un tālruņa numurs, lai mēs varētu ar Jums sazināties!

! Atcerieties, ka iesniegumam jābūt parakstītam!

Ierosinājumi par apbalvojuma piešķiršanu tiks izskatīti Ādažu novada domes Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejā un apstiprināti ar domes lēmumu.

Apbalvojumus piešķir ne tikai pašvaldība, bet arī Ordeņa kapituls, aicinām novada iedzīvotājus būt aktīviem un izvirzīt labākos līdzcilvēkus, kuri būtu pelnījuši šādus apbalvojumus!

 

Foto Māris Vītols