Palīdzi noskaidrot “Ģimenei draudzīgāko pašvaldību”, piedalies izlozē un laimē dāvanu savai ģimenei

10.10.2017.
Lai noteiktu labākās pašvaldības, kas nodrošina lielāko atbalstu, daudzveidīgākos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šogad pirmo reizi rīko konkursu „Ģimenei draudzīga pašvaldība”. Arī Ādažu novada pašvaldība piedalās konkursā un aicina iedzīvotājus piedalīties ar savu balsojumu interneta vietnē www.vietagimenei.lv.

Pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm vērtē ne tikai konkursa komisija, balstoties uz pašvaldību iesniegto informāciju, bet savu vērtējumu aicināts ir sniegt ikviens Latvijas iedzīvotājs. Tas tiks ņemts vērā, izvēloties konkursa uzvarētājus.

Līdz 31. oktobrim Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina ikvienu novērtēt līdz trīs pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm dažādās jomās. Lai sniegtu vērtējumu, ir nepieciešams reģistrēties ar savu Facebook vai Draugiem profilu vai e-pasta adresi. Balsojot par savu pašvaldību, vari tai dāvāt jaunu rotaļu laukumu!

Ikviens, kas sniegs vērtējumu kaut vai par vienu pašvaldību, piedalās izlozē, kurā katru nedēļu var laimēt dāvanu karti 50 eiro vērtībā ģimenes izklaidēm un citas veicināšanas balvas.

Konkursa „Ģimenei draudzīga pašvaldība” nolikums