a a a

Goda novadnieks

Pamani aizrautīgus, nesavtīgus un izpalīdzīgus cilvēkus mums līdzās un piesaki viņus apbalvošanas ceremonijai “Goda novadnieks”!

Pasākuma "Goda novadnieks" afiša ar tēlnieces Ēvī Upenieces statuju - meiteni

 

Kā pieteikt apbalvojamo?

Līdz 31. oktobrim sūtiet savus pieteikumus pa pastu: Ādažu novada pašvaldība, Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164; Stacijas iela 5, Carnikava, Carnikavas pagasts, Ādažu novads, LV- 2163, nododiet Klientu apkalpošanas centrā, Gaujas iela 33A, Ādažos, Ādažu novadā, lūdzam iesūtīt pieteikumus Word formātā arī elektroniskā formātā uz e-pastu: dome@adazi.lv

Kas jānorāda iesniegumā?

  1. Tās personas, kuru vēlaties godināt/apbalvot vārds, uzvārds, dzimšanas dati, dzīvesvietas adrese, amats vai nodarbošanās, stāsts par cilvēku – dzīves gaitas apraksts, nozīmīgāko darbu vai nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvojuma piešķiršanu;
  1. Jūsu un Jūsu domubiedru (ierosinājuma iesniedzēju) vārdi, uzvārdi, amati (juridiskai personai – nosaukums, juridiskā vai pastāvīgās darbības vietas adrese) un tālruņa numurs, lai mēs varētu ar Jums sazināties!

! Atcerieties, ka iesniegumam jābūt parakstītam!

Ierosinājumi par apbalvojuma piešķiršanu tiks izskatīti Ādažu novada pašvaldības domes Izglītības, kultūras, sporta un sociālo lietu komitejā un apstiprināti ar domes lēmumu.

Apbalvojumus piešķir ne tikai pašvaldība, bet arī Ordeņa kapituls, aicinām novada iedzīvotājus būt aktīviem un izvirzīt labākos līdzcilvēkus, kuri būtu pelnījuši šādus apbalvojumus!

NOTEIKUMI

! Papildu informācija pa tālr. 67996461.