a a a

Novads

 • Publicēta informācija par nomai pieejamajām telpām un pretendentu pieteikšanās kārtību Ādažu vidusskolā. Plašāka informācija pieejama sadaļā Pašvaldība/Īpašumi/Telpu nomas paziņojumi.

  Kā ziņots iepriekš, ir stājušies spēkā Ministru kabineta noteikumi Nr.97 “Publiskas personas mantas iznomāšanas noteikumi” (turpmāk – Noteikumi), būtiski papildinot nosacījumus pašvaldības telpu iznomāšanai, t.sk., precizējot iznomāšanas kārtību, izņēmumus, nomas maksas noteikšanas metodiku, līguma saturu, kritērijus pretendentu tiesībām uz telpu nomu.

 • Foto Voldemārs Polis

  Foto: Antra Meola, Voldemārs Polis

 • Prasības pretendentiem: • augstākā inženiertehniskā izglītība (2.līmeņa profesionālā vai maģistra grāds), vēlama 3 gadu pieredze specialitātē un vismaz 2 gadu pieredze projektu sagatavošanā un vadīšanā; • spēja vadīt būvprojektus, analizēt situāciju un noteikt uzdevumu izpildes prioritātes, kā arī izpratne par savstarpēji saistītiem darba procesiem; • labas iemaņas darbā ar MS Office programmām; • teicama darba izpildei nepieciešamo normatīvo aktu pārzināšana; • spēja strādāt starpdisciplinārā komandā; • komunikācijas prasme, spēja saprasties, uzklausīt citus, analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci.
 • Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” izsludina pieteikšanos 2019.gadam psihosociālās rehabilitācijas programmām cilvēkiem pēc onkoloģiskas slimības. Psihosociālās rehabilitācijas mērķis ir veicināt katra cilvēka spējas pārvarēt slimības radītās emocionālās sekas, kā arī rast spēkus kvalitatīvai dzīvei pēc visa, kas pārdzīvots. Kopš 2018.gada psihosociālā rehabilitācija onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem ir valsts apmaksāta programma.

 • Sporta laureāta pasākums_foto LaimaJ (275 of 27)

  Svinīgā gaisotnē pasniegtas balvas Ādažu novada labākajiem sportistiem, treneriem un komandām.

  Par Ādažu novada gada labāko sportistu atzīts Andrejs Rižovs

  Nominanti  – Armands Pētersons, Alens Zvilna, Andrejs Rižovs

   

  Par Ādažu novada gada labāko sportisti atzīta Elīza Marija Jevstigņejeva

  Nominanti – Anna Kovala, Zanda Rutkovska, Elīza Marija Jevstigņejeva

   

  Labākā jaunā sportisteAgnese Groza

  Nominanti  –  Vineta Alksne, Elizabete Sofija Zeice, Agnese Groza

   

  Labākais jaunais sportists Klāvs Gailītis

  Nominanti – Dens Grigāns , Mikus Vecvanags , Klāvs Gailītis

   

  Ādažu labākā komanda – ĀBJSS U15 basketbola komanda

   

  Ādažu labākais treneris Aigars Nerips

  Nominanti – Leonīds Kuzņecovs, Aigars Nerips

   

  Uzlecošā zvaigzne sportā Artūrs Valtmanis

  Nominanti- Valters Ancāns, Lauma Līva Saklaure, Artūrs Valtmanis

   

  Gada sporta skolotājs Rūdolfs Šadrins

  Nominanti – Agneta Akseņenko, Rūdolfs Šadrins

   

  Aktīvākais sporta klubs: Biedrība ,,ĀdažiVelo”

   

  Gada notikums sportā – Peldēšanas seriāls ,,Ūdensroze”

  Nominanti – Aktīvā pastaiga “Iečāpo”, Fēliksa Circeņa piemiņas turnīrs šahā, Peldēšanas seriāls ,,Ūdensroze”

   

  Gada sporta atbalstītājs – PORT HOTEL

  Nominanti – Biedrība “ZZK”, SIA “Lat Eko Food”, PORT HOTEL

 •  

  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju jau četrpadsmito gadu rīko konkursu “Eksporta un inovācijas balva 2018”, kura mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.

 • 18. decembrī plkst.14.00 Ādažu novada domes Ceriņu zālē notiks Finanšu komitejas sēde. Ar sēdē izskatāmajiem jautājumiem iespējams iepazīties ŠEIT.

 • Valdība otrdien atbalstīja Aizsardzības ministrijas (AM) un Iekšlietu ministrijas (IeM) kopīga ugunsdzēsības depo izveidošanu Ādažos, un šim mērķim plānots tērēt līdz 6 miljoniem eiro.

  Valdība otrdien uzdeva AM izdevumus, kas saistīti ar depo būvniecību, ne vairāk kā 4 300 000 eiro apmērā segt no AM budžeta.

 • Publicēta informācija par nomai pieejamajām telpām un pretendentu pieteikšanās kārtību Ādažu pirmsskolas izglītības iestādē “Strautiņš” un Gaujas ielā 16. Plašāka informācija pieejama sadaļā Pašvaldība/Īpašumi/Telpu nomas paziņojumi.

  Kā ziņots iepriekš, ir stājušies spēkā Ministru kabineta noteikumi Nr.97 “Publiskas personas mantas iznomāšanas noteikumi” (turpmāk – Noteikumi), būtiski papildinot nosacījumus pašvaldības telpu iznomāšanai, t.sk., precizējot iznomāšanas kārtību, izņēmumus, nomas maksas noteikšanas metodiku, līguma saturu, kritērijus pretendentu tiesībām uz telpu nomu.