a a a

Novads

 • Bāriņtiesas priekšsēdētāja atradīsies ikgadējā atvaļinājumā no 25. oktobra līdz 1. novembrim. Notariālās darbības šajā laikā Bāriņtiesā nebūs iespējams veikt. Nepieciešamības gadījumā, lūdzam vērsties pie notāra Rīgā vai Siguldā.

 • Stiprs, cēls, nesavtīgs, uzņēmīgs, žēlsirdīgs, izpalīdzīgs… Cilvēks, kas dara vairāk, kā to prasa pienākums. Cilvēks, kurš iedvesmo citus ar savu darbu un idejām. Cilvēks, kas pašaizliedzīgi palīdz līdzcilvēkiem.  Noteikti arī Jums ir zināms šāds cilvēks. Tāpēc aicinām – sūtiet mums savus stāstus par stiprajiem, cēlajiem, uzņēmīgajiem, nesavtīgajiem, izpalīdzīgajiem ādažniekiem un kopā godināsim viņus pasākumā “Goda ādažnieks”, kas notiks novembrī Valsts svētku sarīkojuma laikā!

 • Ņemot vērā pasažieru ieteikumus, no 2018. gada 15. oktobra izmaiņas maršrutā Nr.6842 Ādaži–Carnikava un Nr.6826 Rīga–Garkalne–Vangaži.

  Nodrošinot iespēju skolēniem pēc mācībām nokļūt no Ādažiem uz Carnikavu, maršrutā Nr.6842 Ādaži–Carnikava tiek atklāts jauns reiss – autobuss no pieturvietas Ādažu skola izbrauks arī plkst.15.08.

 • 16.oktobrī plkst.14.00 Ādažu novada domes Ceriņu zālē notiks Finanšu komitejas sēde. Ar sēdē izskatāmajiem jautājumiem iespējams iepazīties ŠEIT.

 • Veicot rakšanas darbus a/s “Sadales tīkls” uzdevumā,  Ķiršu un Attekas ielu krustojumā atrasts nesprāgušam kaujas lādiņam līdzīgs priekšmets. Ādažu pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka priekšmets pēc kaujas munīcijas klasifikatora vizuāli atbilstošs B1 kategorijas lādiņam. Notikuma vietā ieradās Nacionālo bruņoto spēku sapieru daļas darbinieki, kuri lādiņu izņēma un nogādāja drošā attālumā detonācijai.

 • Lai mazinātu sastrēgumus pie Ādažu vidusskolas, pēc bērnu vecāku lūguma Pašvaldības policijas darbinieki no rītiem organizēs satiksmes plūsmu pie skolas Lauku ielā, kā arī uzraudzīs 326. ceļa zīmes “Apstāties aizliegts” prasību ievērošanu. Turpmāk Ādažu pašvaldības policijas darbinieki satiksmes plūsmas organizēšanu pie Kadagas tilta neveiks.

 • Ādažu bibliotēka sarūpējusi jaunu un interesantu lasāmvielu, lai izbaudītu jaukos rudens atvasaras mirkļus!
 • Šogad Baltiju apceļo 20. gs. sākuma stāsti igauņu komponista Marta Sāra, lietuviešu komponista Baļus Dvarionas, Jāzepa Vītola, Alfrēda Kalniņa, Jāņa Mediņa, Emīla Dārziņa un citu spilgtāko Baltijas akadēmiskās mūzikas dižgaru veidotu kompozīciju izteiksmē. Daļu repertuāra veido arī tradicionālās kultūras elementi, kā arī ceļojums cauri Baltijas klasiskajai kamermūzikai, izceļot visu Baltijas valstu īpašās kultūras vērtības.

 • 2018.gada 6.oktobrī notiks 13.Saeimas vēlēšanas. Tiesības piedalīties Saeimas vēlēšanās ir visiem Latvijas pilsoņiem, kuri vēlēšanu dienā sasnieguši 18 gadu vecumu.

  Ādažu novadā ir izveidoti trīs vēlēšanu iecirkņi:

  Nr.777 Ādažu novada dome – Ādaži, Gaujas iela 33A

  Nr.972 Ādažu Kultūras centrs – Ādaži, Gaujas iela 33A, Ceriņu zāle

  Nr.973 Kadagas pirmsskolas izglītības iestāde – Kadaga, “Mežavēji”

  Saeimas vēlēšanās vēlētāji drīkst balsot jebkurā vēlēšanu iecirknī Latvijā vai ārvalstīs, bet par dalību vēlēšanās vēlētājam pasē izdara īpašu atzīmi – spiedogu.