Noskaidroti konkursa “Sakopta vide Ādažos” 2021. gada laureāti

16.11.2021.

koki,krūmi un augi dārzā

Kā ik gadu, arī šogad vasaras saulainajos mēnešos skaisto dārzu un sakoptāko teritoriju īpašnieki varēja pieteikt savus īpašumus dalībai konkursā 3 dažādās nominācijās – “Sakoptākais īpašums”, kur savu skaisti sakopto teritoriju varēja pieteikt gan individuālo māju un lauku īpašumu īpašnieki, gan arī daudzdzīvokļu māju iemītnieki. “Sakoptākā biznesa vide”, kur uzņēmēji varēja pieteikt savu uzņēmuma teritoriju. Šajā gadā tika izsludināta arī jauna nominācija “Ādažu pārsteigums”, kur katras teritorijas īpašnieks varēja pieteikt kādu īpašu vietu, objektu vai arī kādu īpašu augu. Lai arī konkursa dalībnieku skaits nebija liels, vērtēšanas komisijai, apbraucot un iepazīstot konkursā pieteiktos objektus, bija liels prieks aplūkot koši ziedošas rozes, apjūsmot hortenziju bagātību un novērtēt senlietu kolekciju dārzā. Apkopojot vērtēšanas komisijas vērtējumu, pēc iegūto punktu kopsummas visi pieteiktie objekti saņēma punktu skaitu atbilstošu 1. vietai

Atzinības  rakstu par iegūto pirmo vietu kategorijā “Sakoptākais īpašums” saņem Larisa Dimante  par ziedošo rožu dārzu 3. līnijā 3 Kadagā,  Lienīte Odiņa par orģinālu piemājas dārza teritorijas plānojumu un daudzpusīgu  izmantošanu Pirmā ielā 7, Ādažos, Aigars Kalniņš par daudzdzīvokļu mājas Ausekļa ielā 2 (Baltezerā) ziedošu un katru garāmbraucēju priecējošo balkona augu dažādību.

Atzinības rakstu par iegūto pirmo vietu kategorijā ” Sakoptākā biznesa vide “ saņems kokaudzētavas “Baltezers ” kolektīvs, kas ne tikai čakli pavairo dažādu kokaugu stādiņus, bet arī rūpējas, lai apmeklētājiem būtu interesanti aplūkot paraugdārzu, lai būtu iespēja iegriezties arī svētkos, lai darbiniekiem būtu patīkama vide.

Atzinības rakstu par iegūto pirmo vietu saņems arī Laima Fiļimonova, kura savu brīnumaino čūsku egli pieteica kategorijā “Ādažu brīnums”.

Katrs nominants saņems arī dāvanu karti 140.00 EUR vērtība, lai savā īpašumā arī nākamajā gadā varētu radīt skaistumu.

Prieks par īpašumiem, kas top skaistāki un gatavi sevi atrādīt citiem! Paldies konkursa dalībniekiem par skaistas, sakoptas vides radīšanu mums apkārt un piedalīšanos konkursā!