No 8. līdz 12.jūlijam piedalies sev ērtā laikā veloorientēšanās notikumā EXIT RĪGA Ādažos!

03.07.2020.

Jau  no 8.-12. jūlijam Ādažu novadā notiks velo orientēšanās EXIT RĪGA kārtējais posms, kurā aicinām piedalīties ikvienu, neatkarīgi no vecuma un nodarbošanās. Līdz šim ir noslēgušies 3 velo orientēšanās  EXIT RĪGA posmi Lielvārdes, Stopiņu un Baldones novados.

Kā piedalīties?

Piecu dienu garumā, jebkurā laikā un dienā, veicot distanci ar velosipēdu, ievērojot 4 stundu kontrollaiku, izmantojot aplikāciju QRENTEERINGS, ļaujaties interesantam piedzīvojumam mūsu novadā.

Lai uzzinātu, kā norisināsies sacensības, kas jāņem vērā un kur jāreģistrējas, apmeklē interneta vietni https://www.exitriga.lv/veloorientesanas.

Ādažu posmu organizē Ādažu novada dome sadarbībā ar  biedrību “ĀdažiVelo”, kurā ir daudz aktīvi velobraucēji un labi pārzina skaistākās, interesantākās vietas  novadā,  tādējādi piedāvājot  iespēju  ikvienam dalībniekam aizraujošā veidā apskatīt dabas, aktīvās atpūtas, tūrisma un citus objektus Ādažu novadā, popularizēt riteņbraukšanu kā visiem pieejamu aktīvas atpūtas un veselību veicinošu  aktivitātes veidu.

Ādažu novada kārtā tiks izlozēti  pārsteigumu dāvanu grozi, kuros būs garšīgi labumi un interesantas lietas no mūsu atbalstītājiem. Būs arī pārsteiguma balvas no biedrības ĀdažiVelo un pašvaldības.

Velo orientēšanās posmi notiks līdz pat septembra beigām un būs iespēja pieteikties arī uz pārējo Pierīgas novadu posmiem. Šajā nedēļā vēl var paspēt apmeklēt Ķeguma novada posmu, kas norisinās no 1.-5. jūlijam.

Velo orientēšanos organizē 14 Pierīgas novadu pašvaldības: Lielvārdes, Ķeguma, Ikšķiles, Ropažu, Stopiņu, Salaspils, Baldones, Ķekavas, Mārupes, Babītes, Olaines, Ādažu un Garkalnes novada pašvaldības.