a a a

Uzņēmējdarbības jaunumi

 • Atklāta iepirkuma konkursa rezultātā atkritumu apsaimniekošanas tiesības Ādažu novadā uz nākamajiem 7 gadiem piešķirtas SIA “Eco Baltia vide”. Iepriekš noslēgtie klientu līgumi ar 1.augustu zaudēs spēku. Lai turpinātu saņemt atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus, iedzīvotājiem un uzņēmumiem līdz 1.augustam jānoslēdz jauns līgums ar SIA “Eco Baltia vide”.

 • Aicinām topošos uzņēmējus iesniegt projekta pieteikumus līdz 17.jūnijam.

  Konkursa mērķis

   

  Veicināt jauno uzņēmēju darbību Ādažu novadā, sekmējot darbavietu radīšanu, jaunu produktu un pakalpojumu piedāvājumu
  Projekta pieteikumu var iesniegt fiziska persona, kurai uzvaras gadījumā būs jāreģistrējas kā saimnieciskās darbības veicējam vai komersantam
  Pašvaldības līdzfinansējums

  1.vietas ieguvējam – 2000 EUR

  2.vietas ieguvējam – 1000 EUR

  3.vietas ieguvējam – 1000 EUR.

 • Ikgadējais LIAA biznesa forums, kas norisināsies 18. jūnijā, šogad ir veltīts tēmai, kas aktuāla kā jauniem un nelieliem, tā pieredzējušiem un lieliem uzņēmumiem, lai veicinātu to attīstību plašākā mērogā. Scale-up ir posms uzņēmējdarbībā, kurā uzņēmēji riskē, piesaista papildu investīcijas, paplašina klientu loku un tirgu, strādā ar uzņēmuma komandu tā, lai savu darbību izvērstu plašāk un sasniegtu vairāk.

 • Ekonomikas ministrija ir uzsākusi aktīvu darbu Latvijas industriālās politikas izstrādē un ar to saistīto ES fondu programmēšanu 2021.-2027.gada periodam. Šis darbs paredz plašu diskusiju loku un potenciālo mērķa auditoriju viedokļu apzināšanu, tāpēc aicinām piedalīties Ekonomikas ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Rīgas plānošanas reģiona un Ādažu novada domes kopīgi organizētajā diskusijā – darbnīcā, kurā diskutēsim un izteiksim priekšlikumus, kā reģionam attīstīt esošās un jaunas konkurētspējas priekšrocības.

 •  
  Svētku teritorija

  🎶1.jūnijā no plkst. 6.00 līdz 18.00 Gaujas svētku laikā Ādažu novadā tiks slēgta centrālā novada iela – Gaujas iela, posmā no tirgus laukuma Pirmajā ielā līdz tiltam pār Gauju uz Kadagu.
  🎶Savukārt 1. jūnijā no plkst. 18.00 līdz 2.jūnija plkst.