a a a

Uzņēmējdarbības jaunumi

  • Ādažu novada dome informē, ka, pamatojoties uz Ministru Kabineta 14.07.2020. noteikumiem Nr.453 “Noteikumi par publiskas personas un publiskas personas kontrolētas kapitālsabiedrības mantas nomas maksas atbrīvojuma vai samazinājuma piemērošanu sakarā ar Covid-19 izplatību” (turpmāk – noteikumi), pašvaldība turpinās sniegt atbalstu komersantiem, saimnieciskās darbības veicējiem, nodibinājumiem vai biedrībām (turpmāk – nomniekiem), atbrīvojot vai samazinot nomas maksu par nekustamā īpašumu nomu (turpmāk – atbalsts), pamatojoties uz nomnieka iesniegumu un atbilstību noteiktiem kritērijiem.

  • Īstenojot projektu “Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas sagatavošana un īstenošana biedrības “Gaujas Partnerība” teritorijā – Ādažu novadā”, biedrība “Gaujas Partnerība” ir izsludinājusi projektu iesniegumu pieņemšanas 6.kārtu Lauku attīstības programmas ietvaros. Projektu iesniegumu pieņemšana notiek no 23.11.2020. līdz 23.12.2020. rīcībā “1.1. Atbalsts lauksaimniecības produktu pārstrādei, ar lauksaimniecību nesaistītai ražošanai un pakalpojumiem, produkcijas realizācijai un darbinieku produktivitātes kāpināšanai”.
  • Kopš 10. oktobra, kad durvis vērusi Baltezera aptieka 1, ciema iedzīvotājiem beidzot ir aptieka māju tuvumā! Vairs nav jādodas pēc zālēm tālākā izbraucienā uz Ādažiem vai Rīgas pusi, kas mainīgajā vīrusu laikā ir īpaši svarīgi. Arī farmaceita padomu tagad ir iespējams saņemt tepat Baltezera aptiekā. Turklāt, pielāgojoties laikam, jaunās aptiekas īpašniece, farmaceite Ieva Lašina ir padomājusi par daudziem ērtiem, mūsdienīgiem un ļoti noderīgiem risinājumiem, kā farmaceitisko aprūpi padarīt pēc iespējas pieejamāku ikvienam!
  • 2020.gada 4. novembrī “Orkla Biscuit Production” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons kopā ar Latvijas Republikas ekonomikas ministru Jāni Vitenbergu, Ādažu novada pašvaldības priekšsēdētāju Māri Sprindžuku un “Merks” valdes locekli un celtniecības direktoru Andri Bišmeistaru atklāja jaunās cepumu un vafeļu ražotnes būvniecības procesu Ādažos.

  • Interesentiem, kuri nevarēja apmeklēt semināru klātienē, tagad ir iespēja noskatīties tā ierakstu šeit: https://www.facebook.com/exitriga/videos/1192299484474891

    Plašāka informācija par semināru, kā arī lektoru prezentācijas pieejamas ŠEIT.