a a a

Uzņēmējdarbības jaunumi

 • Lai sniegtu operatīvu un izsmeļošu informāciju visiem uzņēmējiem, kuru darbību  ietekmējusi COVID-19 pandēmija, Valsts ieņēmumu dienestā (VID) no šī gada 25. marta sāk darboties īpaši tam izveidota atbalsta tālruņa līnija 67120020.

  Šis tālrunis darbosies darba dienās no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst.

 • Sakarā ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī korona vīrusa Covid-19 ierobežošanai Ādažu pašvaldība no 13. marta slēdz izglītības iestādes (t.sk. Mūzikas un Mākslas skolu, Sporta skolu un interešu izglītības pulciņus), izņemot bērnudārzus, līdz tiks pārtraukta ārkārtas situācija.
  Pašvaldības bērnudārzi turpina darbību,bet bērnus var vest ar vecāku iesniegtu apliecinājumu, ka nav ceļojuši vīrusa skartajās valstīs vai kontaktējušies ar vīrusa skartajiem.

 • 4.martā Ādažu novada jaunie, topošie un esošie uzņēmēji apmeklēja Ādažu novada domes un LIAA Siguldas Biznesa inkubators organizēto semināru uzņēmējiem.

  Semināra laikā tika sniegta informācija par pieteikumu pieņemšanu līdz 20.martam dalībai inkubācijas programmā piecpadsmit LIAA biznesa inkubatoros visā Latvijā. Atbalsta programmām aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem.

 • Norise: 7.aprīlis, 2020, plkst.10.00-14.30, Kultūras centrs “Devons”, Sigulda

  Rīgas plānošanas reģions “Mežtakas” projekta ietvaros organizē lekciju/darbnīcu Siguldas, Ādažu, Inčukalna un Garkalnes novadu tūrisma nozarē iesaistītām organizācijām “Tūrisma produkta reklāma un pārdošanas kanāli” un aicina uzņēmējus pieteikties dalībai.

  Darbnīcas laikā dalībnieki uzzinās par jaunveidoto Mežtakas maršrutu, kā arī iegūs praktiskus ieteikumus par mūsdienu tūrisma produktu reklamēšanas un pārdošanas kanāliem, kā efektīvāk darboties tūrisma nozarē, kā arī dalīsies pieredzē un iegūs jaunus kontaktus, gatavojoties vasaras sezonai.

 • Ādažu novada dome un LIAA Siguldas Biznesa inkubators organizē semināru fiziskām personām un līdz 3 gadus jauniem uzņēmumiem š.g. 4.martā plkst. 15.00-17.00., Ādažu Vēstures un mākslas galerijā, Gaujas ielā 33A, Ādažos, kura gaitā jaunie un topošie uzņēmēji tiks informēti par LIAA Siguldas inkubatora atbalsta programmām, kurām varēs pieteikties marta un aprīļa sākumā.