a a a

Tūrisma jaunumi

 • Meža takas atklāšanas pasākums. Daudz cilvēki - nūjotāji mežā pirms takas atklāšanas.

  13. septembrī Ūdensrožu parkā, Kadagā ar pāru sacensībām svinīgi tika atklāta „Ādažu aktīvā meža taka”. Sacensībās dalībniekiem bija jāveic viens 4,2 km garš aplis. Kā pēc finiša atzina vairāki dalībnieki, šāds distances garums bija pietiekošs.
  „Ādažu aktīvā meža taka” projekta ietvaros tika izveidotas divas trases.

 • Rīgas plānošanas reģions “Mežtakas” projekta ietvaros organizē lekciju/darbnīcu Pierīgas novadu tūrisma nozarē iesaistītām organizācijām “Jaunās iespējas un izaicinājumi dabas tūrisma produktu pārdošanā” un aicina uzņēmējus pieteikties dalībai.

  Tikšanās laikā dalībnieki uzzinās par jaunveidoto Mežtakas maršrutu, kā arī iegūs praktiskus ieteikumus par to, kā sekmīgi izmantot pandēmijas laikā radušās izmaiņas, kas skārušas patērētāju ieradumus, un kā efektīvāk izmantot tūrisma produktu reklamēšanas un pārdošanas kanālus.

 • 3.septembrī Ādažu novada dome sadarbībā ar LIAA Siguldas biznesa inkubatoru organizēja informatīvu pasākumu topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem. Klātesošajiem bija iespēja tikties ar LIAA Siguldas biznesa inkubatora pārstāvjiem un uzzināt par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas (pirmsinkubācijas) vai uzņēmējdarbības (inkubācijas) attīstībai, kā arī saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu.

 • Pasākuma afiša

  Vislatvijas pasākuma “Satiec savu meistaru” ietvaros 5. septembrī no 12.00 līdz 14.00 būs iespēja iepazīt plostniecības tradīciju Alderos kopā ar plostnieku Ēriku Gumbeli un tradīciju kopu Ābols.

  Norises vieta – Alderu parks un apkaime. Informācija pa tālr.29289859