a a a

Tūrisma jaunumi

 • Rīgas plānošanas reģions “Mežtakas” projekta ietvaros organizē lekciju/darbnīcu Pierīgas novadu tūrisma nozarē iesaistītām organizācijām “Jaunās iespējas un izaicinājumi dabas tūrisma produktu pārdošanā” un aicina uzņēmējus pieteikties dalībai.

  Tikšanās laikā dalībnieki uzzinās par jaunveidoto Mežtakas maršrutu, kā arī iegūs praktiskus ieteikumus par to, kā sekmīgi izmantot pandēmijas laikā radušās izmaiņas, kas skārušas patērētāju ieradumus, un kā efektīvāk izmantot tūrisma produktu reklamēšanas un pārdošanas kanālus.

 • 3.septembrī Ādažu novada dome sadarbībā ar LIAA Siguldas biznesa inkubatoru organizēja informatīvu pasākumu topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem. Klātesošajiem bija iespēja tikties ar LIAA Siguldas biznesa inkubatora pārstāvjiem un uzzināt par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas (pirmsinkubācijas) vai uzņēmējdarbības (inkubācijas) attīstībai, kā arī saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu.

 • Pasākuma afiša

  Vislatvijas pasākuma “Satiec savu meistaru” ietvaros 5. septembrī no 12.00 līdz 14.00 būs iespēja iepazīt plostniecības tradīciju Alderos kopā ar plostnieku Ēriku Gumbeli un tradīciju kopu Ābols.

  Norises vieta – Alderu parks un apkaime. Informācija pa tālr.29289859

 • 13. septembrī norisināsies jaunās Ādažu Meža takas atklāšana ar pāru sacensībām nūjošanā un skriešanā. Sacensību sākums: Ūdensrožu parkā Kadagā plkst.12.00 .

  Reģistrēšanās elektroniski ŠEIT. Sacensību nolikums: NOLIKUMS

  Pāru nosacījumi sacensībām:

  * var būt viena dzimuma vai jaukti pāri;
  * pāri veido dažāda vecuma dalībnieki ar sekojošiem izņēmumiem:
  – sacensībās nepiedalās dalībnieki, kuri jaunāki par 7 gadiem;
  – vienā pārī nevar būt bērni līdz 13 gadiem, vismaz vienam jābūt 14+ .