a a a

Sporta jaunumi

 • Foto – Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde

  Ar Mārupes vidusskolas komandas uzvaru Ādažu vidusskolā noslēdzies Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu basketbola turnīrs jauniešiem vecākajā A grupā (1999./2002.g.dz.). Godalgotās vietas ieguva arī laukuma saimnieki ādažnieki, kā arī Babītes vidusskolas audzēkņi.

  Mārupieši izcīnīja uzvaras visās četrās spēlēs – ar 25:18 uzvarēja Babītes vidusskolu, ar 36:16 Ropažu vidusskolu, ar 42:4 Ādažu Brīvo Valdorfa skolu un izšķirošajā spēlē par pirmo vietu ar 27:20 Ādažu vidusskolu.

 •  

  Ādažu novada dome kopā ar Burusports aicina visus uz sporta spēlēm “Vējupes festivāls – Ziema 2019”!

  Stipras, veselas un laimīgas ģimenes ir Ādažu novada lielākā vērtība, tādēļ Ādažu novada dome kopā ar “Burusports” vēlas iedibināt jaunu tradīciju Ādažos un aicina visus novadniekus un viesus uz ģimenes sporta spēlēm “Vējupes festivāls – Ziema 2019”!

 • Sakarā ar silto gaisa masu ieplūšanu Ādažos hokeju sacensību 2.kārta un ziemas sporta spēles pārceltas! Datums tiks precizēts.

  Fināla posmā bez “Ādažu kausa izcīņas hokejā”, kurā piedalīsies 8 komandas – Outblack, Carnikavas nafta, Ledus Lāči, Saulkrasti, Shampen Shower, Baltezers, Podnieku U-13, Foršie veči, plānotas arī citas aktivitātes, kurās varēs piedalīties ikviens interesents.

 • Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu volejbola turnīrs B vecuma grupas (2003. g.dz. un jaunākas) meitenēm Ādažu vidusskolā noslēdzies ar pārliecinošu mājinieču uzvaru. Toties cīņā par otro vietu vienādu punktu skaitu ieguva uzreiz trīs skolu komandas, un medaļu sadalei nācās ņemt talkā matemātiku.

 •  

  Nedēļas nogalē Ādažu novada komandas piedalījās Pierīgas novadu sporta spēlēs šahā un zemledus makšķerēšanā.

  26.janvārī uz Alaukstu devās Ādažu novada zemledus makšķerēšanas komanda, kuru pārstāvēja Artis Brūveris, Kaspars Grāvis, Aigars Zeltiņš un Jānis Magaznieks. 9 komandu konkurencē ādažnieki izcīnīja 5.vietu.

  Savukārt 27.janvārī Mālpilī norisinājās šaha turnīrs, kurā piedalījās 8 novadu komandas.