a a a

Sporta jaunumi

 • carnikava_skrien

  Trešdien, 22. septembrī, Carnikavas stadionā tika aizvadīts “Veselības skrējienu” otrais posms, kurā startēja 78 dalībnieki.

  Kā ierasts, visvairāk dalībnieku bija tieši jaunākajās grupās. 2012. gadā dzimušo un jaunāku zēnu grupā labāko rezultātu uzrādīja Augusts Breidaks (16 apļi), savukārt meitenēm pa 13 apļiem noskrēja Elza Vītola un Marta Lukstiņa.

 • 9. oktobrī sporta un aktīvās atpūtas parkā “Zibeņi” norisināsies tradicionālais Carnikavas rudens Zibens kross.

  Sacensības sāksies plkst. 10.30 un, kā parasti, pirmās startēs bērnu grupas no SV4 līdz SV12. Uzvarētāju apbalvošana šajās grupās uzreiz pēc bērnu skrējienu beigām.

  Savukārt SV14, SV16, SV18, SV40, SV50, SV Tautas, SV Elites un Supersmagajai grupai starts tiks dots plkst.12.00.

 • MTB sacensību afiša25. septembrī norisināsies daudzu iemīļotais Ādažu novada MTB velomaratons kopā ar biedrību "Ādažu Velo"!
 • Aicinām sarosīties aktīvos, radošos un sportiskos mūsu novada jauniešus! Ādažu novada pašvaldība izsludina jauniešu iniciatīvu projektu konkursu, kura mērķis ir veicināt iniciatīvas jauniešu iekļaušanai Ādažu novada kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot to fiziskās aktivitātes, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību.
 • carnikava_stadions_skrejiens Sākot ar 8. septembri, popularizējot skriešanu un veselīgu dzīvesveidu Ādažu novadā, katru trešdienu norisinās "Veselības skrējienu" un "Zibens spēka skrējienu" posmi. Sacensības notiks līdz pat 10. novembrim, kad tiks apbalvoti kopvērtējuma uzvarētāji.

  Veselības skrējienu  ciklā ieplānoti kopā 10 posmi, no kuriem seši notiks Carnikavas stadionā, bet četri – sporta un aktīvās atpūtas parkā "Zibeņi". Stadionā dalībnieki pusstundas laikā cenšas noskriet pēc iespējas vairāk apļu, savukārt "Zibeņos" uz ātrumu veic aptuveni kilometru garu distanci, kas papildināta ar vairākiem pauguriem.