a a a

Sporta jaunumi

  • Ar lieliskiem rezultātiem ādažniekiem aizvadīts Latvijas Krosmintona līgas posms, kas 25.janvārī noritēja Cēsu Sporta kompleksā. Vienkopus tika pulcināti krosmintonisti no visas Latvijas, apvienojot 73 sportistus, kuru svidū bija arī astoņi SK Sporta Punkts/Ādaži krosmintonisti.

    Rezultāti:

    Open B grupā: 2.vieta Roberts Stālmanis,  4.vieta

  • 31.janvārī norisinājās Ādažu Sporta laureāta 2019 apbalvošanas ceremonija, kuras laikā tika pasniegti 33 pateicības raksti par ieguldījumu Ādažu sporta attīstībā 2019.gadā, kā arī 82 pateicības raksti par augstiem sasniegumiem sportā 2019.gadā (17 treneriem un 65 sportistiem).
  • Zvejniekciema vidusskolā aizvadīts Pierīgas skolēnu sporta spēļu volejbola turnīrs B vecuma grupas meitenēm (2004./05.g.dz.). Piecu komandu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Ādažu vidusskolas audzēknes.

    Turnīrs noritēja pēc viena apļa sistemas, katrai komandai tiekoties ar katru spēlē līdz diviem uzvarētiem setiem (sets līdz 25 punktiem).

  • No 18. līdz 19.janvārim Tallinā norisinājās mākslas vingrošanas sacensības INTERNATIONAL WINTER TOURNAMENT 2020. Sacenšoties ar Baltijas labākajām vingrotājām, Amanda Sniedze 2005. gadā dzimušo junioru A grupā četru vingrojumu kopvērtējumā ieguva godpilno 3.vietu, izcīnot 2.vietu vingrojumā ar bumbu un 3.vietu vingrojumā ar lentu.