a a a

Sporta jaunumi

  • Ādažu futbola laukums ir nomiglots un “ieziemots”. Lai saglabātu futbola laukumu labā stāvoklī un to varētu kvalitatīvā līmenī izmantot arī turpmāk, ar 30.novembri aizliegts iet uz laukuma un to izmantot. Aicinām būt saprotošiem! Sportot gribētāji, kuri sporto stadionā, droši var turpināt izmantot stadiona asfalta segumu savām sportiskajām aktivitātēm.

  • Ādažos tapis  orientēšanās poligons “Ādažu labirinti” ar 30 kontrolpunktiem, lai ikviens varētu baudīt aktīvu atpūtu dabā, ārpus telpām. Ģimenes ar bērniem, draugu kopas, azartiski sportisti kontrolpunktus var  apmeklēt jebkādā secībā staigājot, nūjojot, skrienot, braucot ar velo.

    Lai varētu uzskaitīt laiku, kas pavadīts trasē, meklējot kontrolpunktus, atzīmēšanās notiek ar mobilo aplikāciju “Qrenteering”. 

  • Lai godinātu mūsu novada labākos sportistus, komandas, biedrības, notikumus, skolotājus, jaunos sportistus, aicinām pieteikt savus pretendentus sporta laureāta balvai līdz 23.decembrim! Sporta laureāta pasākumā pasniegsim balvas 14 nominācijās.
  • Mūsu Kultūras centrs dāvā iespēju atgriezties svētku sajūtās un noskatīties Valsts svētku svinīgā sarīkojuma tiešraides ierakstu. Ja nepaspējāt savu draugu vai paziņu godināšanu skatīt 17.novembrī, varat to darīt tagad, klausoties Maestro Raimonda Paula un Dināras Rudānes kocertprogrammu.
  • 10. un 11.oktobrī novadā norisinājās sen gaidīts notikums – pilsētas turnīrs mākslas vingrošanā GRAND JETE CUP 2020. Sacensībās piedalījās ap 160 dalībnieču no visas Latvijas, kas savu sniegumu demonstrēja gan individuālajā programmā, gan grupu vingrojumos. Šī bija pirmā sacensību pieredze GRAND JETE mazākajām sportistēm ar paraugdemonstrējumiem.