a a a

Sporta jaunumi

• Foto Aija Valtmane

Ādažu U-16 vecuma puišu basketbola komanda aizvadījusi Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas sezonas finālposmu, kuram kvalificējās 8 labākās Latvijas komandas. Pēc sezonas rezultātiem pirmā spēle mūsu puišiem bija jāaizvada ar Jēkabpils/Līvānu apvienoto komandu. Aizvadot divus papildlaikus uzvaru 88-84 izcīnīja Ādažu komanda.

• Datums Diena Darba laiks Iemesls
    18.04.2019. CETURTDIENA 8.00-21.00 Pirmssvētku diena
    19.04.2019. PIEKTDIENA Brīvs Lielā piektdiena
    20.04.2019. SESTDIENA 9.00-20.00 Pirmssvētku diena
    21.04.2019. SVĒTDIENA Brīvs Pirmās Lieldienas
    22.04.2019. PIRMDIENA  Brīvs Otrās Lieldienas
  • 10. aprīlī Mežaparkā jau ceturto reizi aizvadīts Latvijas skolu orientēšanās kauss, kas šogad pulcēja teju 800 skolēnus no 92 Latvijas skolām. Uzvaru skolu vērtējumā šogad pirmo reizi izcīnīja Ādažu vidusskola, kamēr otrajā un trešajā vietā ierindojās attiecīgi Mežciema pamatskola un Jelgavas 4.

• 14.aprīlī notiks Ādažu MTB velomaratons, ko organizē Ādažu novada domes Sporta daļa sadarbībā ar biedrību “ĀdažiVelo” un ZZK.

Dalībnieki varēs izvēlēties dalību Sporta distancē (20-30km), Tautas distancē (20-30km), Jauniešu distancē (10-15km) vai Bērnu distancē (400m-800m). Reģistrēšanās un aktivitātes sacensību centrā pie Ādažu vidusskolas sāksies no plkst.9.30.