a a a

Pašvaldības jaunumi

  • viuzālis mājas kafejnīcu dienām

    Jau otro gadu agrā rudens nedēļas nogalēs kādā Latvijas reģionā paradās mājas kafejnīcas. Tās ir improvizētas kafejnīcas, kas aicina viesus iepazīt tuvāk Latvijas reģionu caur tā tradīcijām un kulināro piedāvājumu. Mājas kafejnīcu dienās vietējie iedzīvotāji uzņemas šefpavāru un viesmīļu lomas, lai savā sētā uzņemtu un cienātu viesus ar mājās gatavotiem ēdieniem, izmantojot izejvielas, kas bieži nāk no pašu dārziem.

  • detālplānojuma shēma Ādažu novada dome 2022. gada 27.jūlijā ir pieņēmusi lēmumu Nr.350 “Par nekustamā īpašuma Smilgu ielā 48, Ādažos detālplānojuma nodošanu publiskajai apspriešanai”. Detālplānojuma izstrādes mērķis ir pamatot vieglās ražošanas uzņēmuma izvietošanu. Detālplānojuma projekta publiskās apspriešanas norises laiks ir noteikts no 2022. gada 16.augusta līdz 2022. gada 12.septembrim. Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2022. gada 29.augustā plkst. 17.00 tiešsaistē Zoom platformā
  • vizuālis aicinājumam piedalīties aptaujā Cienījamie iedzīvotāji! Izstrādājot jauno Teritorijas plānojumu Ādažu novadā, nepieciešams apzināt novada ainaviskās vērtības, tāpēc aicinām piedalīties aptaujā par novada ainavu plānojumu.
  • tematiskā vakara afiša 24.augustā plkst. 18.00-20.00 Ādažu Kultūras centra skatītāju zālē (Gaujas iela 33A, Ādaži) notiks tematisks vakars “Ēd veselīgi un esi vesels”, par veselīga uztura nozīmi veselības saglabāšanai un uzlabošanai un veselīgas ēšanas galvenajiem pamatprincipiem.
  • Ādažu novada pašvaldības Finanšu nodaļa aicina darbā finansistu / ekonomistu.