a a a

Pašvaldības jaunumi

  • Lai izzinātu labākos prakses piemērus, Ādažu novada pašvaldības priekšsēdētāja Karīna Miķelsone ar Attīstības nodaļu un pašvaldības speciālistiem šodien devās darba vizītē uz Salaspili, apmeklējot jauno pirmsskolas izglītības iestādi un tās struktūrvienību “Septītais bērnudārzs”. Vizītes laikā vadība un speciālisti iztaujāja Salaspils pašvaldības vadību un speciālistus par jaunās pirmsskolas izglītības iestādes projektēšanu, būvniecību, izaicinājumiem un ikdienas darba organizēšanas jautājumiem.

  • baneris par ģimenei draudzīgākās pašvaldības konkursu Sabiedrības integrācijas fonds aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju līdz šī gada 22. decembrim vietnē www.vietagimenei.lv izvērtēt pašvaldību sniegto atbalstu, kas paredzēts ģimenēm ar bērniem. Balsojot par ģimenēm draudzīgāko pašvaldību iedzīvotāji sniegs savu ieguldījumu konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība Latvijā 2022” laureātu noskaidrošanā. Uzvarētājpašvaldības sadalīs naudas balvu 150 000 eiro apmērā, lai attīstītu jau esošos atbalsta pasākumus vai izveidotu jaunus.

  • 🎯Vai Tavas mājas tuvumā būs rūpnīca, vai zaļā zona pastaigām, to noteiksi Tu, ja piedalīsies sanāksmēs par jauno teritorijas plānojumu!
    🎯Jēdziens “teritorijas plānojums”, iespējams, šķiet pārāk neizprotams, vai ne? Bet tieši tas noteiks, kāda izskatīsies vide Tev apkārt tuvākajā nākotnē, tāpēc nestāvi malā un iesaisties!

  • afiša

  • cilvēki ar lāpām lāpu gājienā 🇱🇻Lāčplēša dienā kuplā skaitā devāmies svētku gājienos Carnikavā un Ādažos, ar pateicību pieminot varonīgos Latvijas aizstāvjus, baudījām Carnikavas jauktā kora "Vēja balss" svētku koncertu Baltezera baznīcā, veidojām sveču gaismas ceļu Carnikavā un sveču darbnīcā mācījāmies gatavot ierakumu sveces Ukrainas aizstāvjiem Carnikavas Novadpētniecības centrā.