a a a

Jaunumi novadā

 • 14. aprīlī plkst.13.00 notiks attālinātā Attīstības komitejas sēde. Ar sēdes darba kārtību iespējams iepazīties šeit: Attīstības komitejas sēdes darba kārtība

 • Ceturtdien, 9.aprīlī, 8.00 – 14.00

  Piektdien, 10.aprīlī – brīvs

  Pirmdien, 13.aprīlī – brīvs

  Otrdiena, 14.aprīlī – 8.00 – 17.00

  Atgādinām, ka līdz ārkārtas situācijas beigām saziņa ar pašvaldību notiek, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus:

 • Valdība lēmusi pagarināt ārkārtējo situāciju līdz 12. maijam. Tādējādi turpinās līdzšinējie ierobežojumi – joprojām nevarēs norisināties ne publiski, ne privāti pasākumi, kā arī jāturpina ievērot stingrie pulcēšanās ierobežojumi un piesardzības normas. Saziņai ar pašvaldību līdz ākārtējās situācijas beigām aicinām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus!

 • Šajā laikā, kad dievnamos pulcēties uz dievkalpojumiem un citiem pasākumiem nav ļauts, bet garīgi sevi stiprināt ir svarīgi vairāk nekā jebkad, draudžu un baznīcu darbs neapstājas. Tas transformējas citos medijos un veidos, tādos, kas šobrīd pieejami.

  Luterāņu dievkalpojumi

  Baltezera baznīca (Ādažu Evaņģēliski luteriskā draudze)
  Dievkalpojumu tiešraides no Baltezera baznīcas internetā – FaceBook live, svētdienās plkst.

 • Uzsākti Ataru ceļa pārbūves darbi (1.–4. posms), līdz maija beigām slēdzot satiksmei Ataru un Briljantu ceļus, pārvietošanos nodrošinot pa apvedceļiem (skat.shēmu). Uzsākot 5. posma būvdarbus, satiksmei tiks slēgts Ataru ceļa posms no Inču ielas līdz Eimuru ceļam un informācija par darbu uzsākšanu tiks ievietota interneta vietnē www.adazi.lv.