a a a

Kultūras jaunumi

  • gramatas Pamatojoties uz MK rīkojumu Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un MK noteikumiem Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” ĀDAŽU NOVADA UN CARNIKAVAS PAGASTA BIBLIOTĒKAS no 2021. gada 21. oktobra līdz 14. novembrim apmeklētājiem SLĒGTAS.
  • Valdība ārkārtas Ministru kabineta sēdē noteikusi stingrus noteikumus Covid-19 izplatības ierobežošanai no 21. oktobra līdz 15. novembrim.
    Veikali, izņemot pirmās nepieciešamības, nestrādās. No plkst. 20.00 līdz 5.00 iedzīvotājiem jāatrodas savās dzīvesvietās, izejot no tās tikai īpašos nepieciešamības gadījumos.
    Līdz 15. novembrim atcelts klātienes vispārējās izglītības process, interešu izglītības nodarbības.
  • 8. oktobrī tautas namā "Ozolaine" norisināsies dzejas dienām veltīts pasākums "Savāds gads", kurā viesosies dzejnieks un komponists Didzis Rijnieks. "Savāds gads" ir Didža Rijnieka dzejoļu krājums, kas tapis laika posmā no 2020. gada marta līdz šī gada augustam un pieejams digitālas audio grāmatas formātā.
  • Ādažu bibliotēka oktobrī saviem lasītājiem un citiem interesentiem piedāvā skatīt vairākas literārās un tematiskās izstādes.
  • Noras Bumbieres fonda rīkotajā Jauno vokālistu konkursā mazā sešgadniece Aleksa Kampenusa ieguvusi 2.vietu. Vokālais pedagogs - Žanete Jansone. Sveicam un lepojamies!