a a a

 • Asfaltēšanas darbu laikā no pirmdienas, 23. jūlija, līdz 25.jūlijam paredzēta apgrūtināta satiksme Muižas ielā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

  Shēma

 • 24.jūlijā plkst. 14.00 notiks domes sēde. Iepazīties ar domes sēdē izkatāmajiem jautājumiem ŠEIT.

 • 2018.gada 6.augustā no plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00 Ādažu kultūras centrā, Gaujas ielā 33a, norisināsies Donoru diena.

  Iesaistoties asinsdonoru kustībā, Tev ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena asins deva var izglābt ceļu satiksmes negadījumā cietušo, pacientu ar apdegumiem un palīdzēt vēža slimniekam.

 • Ādažu novada dome veica publisko iepirkumu  un 19.jūlijā iegādājās specializēti aprīkotu transportlīdzekli Nissan NV300 Ādažu pašvaldības policijas darbības nodrošināšanai. Jaunais transportlīdzeklis ir aprīkots ar augstas izšķirtspējas dienas un nakts videoierakstu sistēmu, globālās pozicionēšanas sistēmu un viedierīci. Ar tehniskā aprīkojuma sniegtajām iespējām dienesta transportlīdzeklis palīdzēs pašvaldības policijai ātrāk reaģēt uz fiksētajiem sabiedriskās kārtības pārkāpumiem.

 • FOTO: Ādaži zied!

  19.07.2018.

  Ādaži zied!

 • 2018.gada 6.oktobrī notiks 13.Saeimas vēlēšanas. Lai nodrošinātu sekmīgu vēlēšanu norisi Ādažu novadā ir izveidota novada vēlēšanu komisija un nolemts Ādažu novadā veidot 3 vēlēšanu iecirkņus:

  Vēlēšanu iecirknis Nr.777 Ādažu novada dome – Ādaži, Gaujas iela 33a;

  Vēlēšanu iecirknis Nr.972 Ādažu Kultūras centrs – Ādaži, Gaujas iela 33a;

  Vēlēšanu iecirknis Nr.973 Kadagas pirmsskolas izglītības iestāde – Kadaga, “Mežavēji”.

 • 21.jūlijā no plkst. 13.00 Ādažu lidlauks aicina uz atvērto durvju dienu! Iespēja iepazīties ar lidmašīnām.

  Lidlauks Ādaži atrodas 19 km uz ziemeļaustrumiem no Rīgas centra un 26 km attālumā no Rīgas lidostas, virzienā uz ceļu A1, Rīga-Tallin, apmēram 6 km attālumā no Ādažu centra, Eimuros.

 • Atgādinām – par  novadā notiekošajiem problēmjautājumiem ērti ziņot bezmaksas mobilajā aplikācijā Mobio viedtālrunī vai planšetdatorā! Nolūzis koks, ielu apgaismojuma traucējumi, nelegāla izgāztuve, nepareizi novietota automašīna, netīrīts ceļš, sabiedriskās kārtības pārkāpumi vai nodarīts kaitējums apkārtējai videi – fiksē notikušo, nofotografējot, uzreiz informē pašvaldību un seko līdzi risinājumam turpat mobilajā aplikācijā!

 • 2017.gada fotokonkursa 3. vietas ieguvēja , fotogrāfija “Saullēkts miežu jūrā”, foto autore Ginta Podziņa

  Aicinām foto draugus un entuziastus piedalīties fotokonkursā “Mans Ādažu novads”, kurā savas fotografētās bildes var sūtīt ikviens Ādažu novada iedzīvotājs, neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās un profesionālajām fotografēšanas iemaņām.

Page 1 of 1712345........10........17