a a a

 • Bāriņtiesas priekšsēdētāja atradīsies ikgadējā atvaļinājumā no 25. oktobra līdz 1. novembrim. Notariālās darbības šajā laikā Bāriņtiesā nebūs iespējams veikt. Nepieciešamības gadījumā, lūdzam vērsties pie notāra Rīgā vai Siguldā.

 • Valsts darba inspekcija sadarbībā ar Ādažu novada domi 24. oktobrī plkst. 15.00 organizē semināru par darba risku novērtēšanas tiešsaistes rīku OiRA (Online Interactive Risk Assessment). Seminārs notiks Ādažu novada domē, Gauja ielā 33a. Seminārs ir bezmaksas un tajā ir aicināts piedalīties ikviens mazais un vidējais uzņēmums, darba devējs, kurš bez liekiem resursiem vēlas veikt darba vides risku novērtēšanu un uzlabot darba drošību.

 • Mūsu novadā ir daudz bērnu, kuriem pusotra gada vecumā  nākas doties uz bērnudārzu, jo viņu māmiņām jāatgriežas darbā. Vai ir varianti? Jā, ir! Piemēram, izmantot sertificētas aukles pakalpojumu un saņemt pašvaldības līdzfinansējumu aukles algai 150 eiro mēnesī. Vai iedrošināt savus ģimenes locekļus kļūt par bērna pieskatītāju un apgūt 40 stundu profesionālās pilnveides programmu bērnu aprūpes jomā, kvalificējoties aukles naudas saņemšanai.

 • Stiprs, cēls, nesavtīgs, uzņēmīgs, žēlsirdīgs, izpalīdzīgs… Cilvēks, kas dara vairāk, kā to prasa pienākums. Cilvēks, kurš iedvesmo citus ar savu darbu un idejām. Cilvēks, kas pašaizliedzīgi palīdz līdzcilvēkiem.  Noteikti arī Jums ir zināms šāds cilvēks. Tāpēc aicinām – sūtiet mums savus stāstus par stiprajiem, cēlajiem, uzņēmīgajiem, nesavtīgajiem, izpalīdzīgajiem ādažniekiem un kopā godināsim viņus pasākumā “Goda ādažnieks”, kas notiks novembrī Valsts svētku sarīkojuma laikā!

 • Sacensību NOLIKUMS.

 • Ņemot vērā pasažieru ieteikumus, no 2018. gada 15. oktobra izmaiņas maršrutā Nr.6842 Ādaži–Carnikava un Nr.6826 Rīga–Garkalne–Vangaži.

  Nodrošinot iespēju skolēniem pēc mācībām nokļūt no Ādažiem uz Carnikavu, maršrutā Nr.6842 Ādaži–Carnikava tiek atklāts jauns reiss – autobuss no pieturvietas Ādažu skola izbrauks arī plkst.15.08.

 • 16.oktobrī plkst.14.00 Ādažu novada domes Ceriņu zālē notiks Finanšu komitejas sēde. Ar sēdē izskatāmajiem jautājumiem iespējams iepazīties ŠEIT.

 • Vēlies aktīvi pavadīt svētdienas dienu un apskatīt, kā rudens iekrāsojis Ādažus?  Tad droši spied uz pogas “Going”, aizpildi anketu,  sameklē sev un ģimenei kedas un tiekamies Līgo laukumā.  Aktīvā pastaiga ‘’ieČāpo’’ piemērota ikvienam un jebkuram vecumam. Iespējams, ka tieši šeit tu satiksi draugu, ar kuru kopā aktīvi iesaistīties ikdienas iečāpošanā.

 • Veicot rakšanas darbus a/s “Sadales tīkls” uzdevumā,  Ķiršu un Attekas ielu krustojumā atrasts nesprāgušam kaujas lādiņam līdzīgs priekšmets. Ādažu pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka priekšmets pēc kaujas munīcijas klasifikatora vizuāli atbilstošs B1 kategorijas lādiņam. Notikuma vietā ieradās Nacionālo bruņoto spēku sapieru daļas darbinieki, kuri lādiņu izņēma un nogādāja drošā attālumā detonācijai.