a a a

 • Ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu jau sākot no septembra plānotas dažādas vingrošanas nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem fiziskās veselības veicināšanai.

  Līdz 2020.gada beigām plānotas arī dažādas sporta grupu nodarbības skolēniem; tematiskais pasākums veselīga dzīvesveida veicināšanai pirmsskolas vecuma bērniem un viņu ģimenes locekļiem; nodarbības skolēniem garīgā veselības vecināšanai; veselīga uztura lietošanas veicināšanai un seksuālās un reproduktīvās veselības veicināšanai, arī tematiskais pasākums pieaugušajiem garīgās veselības veicināšanai.

 • 📌Mobilais mamogrāfs pie Ādažu slimnīcas- 21.augustā!
  📌Uz mamogrāfa pārbaudi izbrauc tikai pēc iepriekšēja pieraksta!
  📌Sievietēm, kuras saņēmušas uzaicinājuma vēstuli no Nacionālā veselības dienesta Valsts skrīninga programmas ietvaros izmeklējums ir BEZ MAKSAS (uzaicinājuma vēstule derīga 2 gadus kopš iesūtīšanas datuma).
  📌Ar ģimenes ārsta vai ārstējoša ārsta norīkojumu, kuram NAV līgumattiecību ar Nacionālo veselības dienestu – 3 eur.
 • Ādažu novada domes Finanšu komitejas sēde notiks 18. augustā plkst. 14.00. Ar sēdē izskatāmajiem jautājumiem iespējams iepazīties ŠEIT.

 • Ādažu vidusskola aicina pieteikties kandidātus uz fizikas pedagoga amata vakanci (1 vakance kods 2341 01)

  Informācija par fizikas pedagoga amata vakanci:

  • darba līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku;
  • darba laiks: līdz 40 stundām nedēļā;
  • darba alga: 980.00 EUR/mēnesī (bruto) par likmi (30 stundas nedēļā).
 • Aicinājums tiem, kuri dzeju mīl un raksta – rast iedvesmu apkārtnē un dalīties ar savām dzejas rindām! Gaidīsim Jūsu literāros darbus līdz 1.septembrim, iesūtot  ar norādi ”Dzejas dienas Ādažos” elektroniski: biblioteka@adazi.lv Interesantāko autoru radošās izpausmes tiks lasītas Dzejas dienu pasākumā 11.septembrī.

 • Ādažu vidusskolas telpās aktīvi norit remontdarbi! Tiek pārbūvēts skolas C korpuss, B korpusā tiek remontētas tualešu telpas, bet A korpusa visos trīs stāvos atjaunots parkets 500m2 apjomā!

 • Valsts vides dienestā izveidots Operatīvās koordinācijas centrs (turpmāk – OKC). OKC ir vienots diennakts tālrunis 26 33 88 00. OKC nodrošina efektīvu avārijas situāciju un vienotu sūdzību par pārkāpumiem vides jomā reģistrēšanu un to izskatīšanas pārvaldību.

  Kā galvenais OKC uzdevums ir koordinēt pieteikumus par piesārņojumu un dažādu vides pārkāpumu atrisināšanu, sekot līdzi dažādu tiešsaistes vides monitoringa iekārtu informācijai un uzraudzīt, kā uzņēmumi savā saimnieciskajā darbībā ievēro vides aizsardzības prasības.

 • VPV Klientu apkalpošanas centrs 14.augustā no plkst.12.00 līdz 13.00 būs slēgts. Gaidīsim iedzīvotājus atkal no plkst.13.00.

   

 • Rīt, 13.augustā, no plkst. 16.00-20.00 sakarā ar centralizēto, maģistrālo ūdensvada tīklu skalošanu ūdens kvalitātes uzlabošanai iespējamas ūdens spiediena svārstības un ūdens duļķošanās. Minētās neērtības iespējamas Ādažu novada centra ciemata Muižas, Parka, Jaunceriņu, Birznieku ielu rajonos.

 • No 15.augusta plkst.10.00 no līdz 16.augusta plkst.17.00  Ādažu poligonā notiks Zemessardzes vienības mīnmetēju kaujas šaušanas treniņš gan dienas gaišajā, gan tumšajā laikā.

  Kaujas šaušanas treniņā tiks izmantoti apgaismes lādiņi. Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, īslaicīgi radītajiem trokšņiem.