„MX Ādaži kauss” Cross Country 19.oktobrī Kadagas poligona trasē

16.10.2019.


19. oktobrī, Ādažu novadā, Kadagas poligona trasē norisināsies „MX Ādaži” kausu izcīņa Cross Country.

Otro gadu Kadagas poligona trasē tiks noskaidroti „MX Ādaži” Cross Country spēcīgākie sportisti, kuri uzveiks poligona smilšu segumu. Pagājušajā gadā Leons Kozlovskis šeit sacensības organizēja pirmo reizi, sportistiem tās ļoti patika, tādēļ „smilšu cīņas” poligona trasē notiks arī šogad. Organizators uz sacensībām aicina kā pieredzējušus motosportistus, tā arī iesācējus, bet pirms tam iesaka aizbraukt patrenēties un iepazīt trasi, pirms tam sazinoties ar sacensību organizatoru Leonu Kozlovski, zvanot pa tālr. 29626312.

Sacensību trasi veido smilšu un meža daļa. „Sportistiem, kuri nav bijuši Kadagas poligona trasē, ieteiktu atbraukt un izmēģināt spēkus. Pirms sacensībām visi laipni aicināti uz treniņiem, lai saprastu, kāda ir trase un vai tā būs pa spēkam arī sacensību dienā. Vairāk domāju par iesācēju klases braucējiem, lai, ieraugot smilšu daļu, nebūtu problēmas. Tie, kas ir bijuši, trasi jau zina. Būs arī meža daļa, bet to varēs braukt tikai sacensību dienā. Trases apļa garums būs aptuveni 5 kilometri,” stāsta Leons Kozlovskis.

! Sportistu ievērībai – stāvlaukums nav liels, tādēļ lūgums sacensību dienā savas automašīnas novietot kompakti, lai visiem pietiktu vietas.

Solo klasēm starts plkst. 11.00, kvadricikliem starts plkst. 13.30.
Sacensību klases: E1, E2, E3 būs apvienotā klase, kurā balvas saņems pirmie pieci ātrākie sportisti. Savukārt – Seniori 40+, 85 cm3, H 30+ (Hobiji), Iesācēji (C), Veterāni 50+, Q Open, Q ATV 4X4 klasē balvas saņems pirmie trīs ātrākie braucēji.

Šajās sacensībās iepazīšanās aplis nav paredzēts. Par sacensību norisi un dienaskārtību vairāk lasiet nolikumā: https://www.licences.lv/uploads/temp/1570091975-cross-country-nolikums-adazi-v4.pdf

Reģistrācija: www.enduromanager.eu līdz 18.10.2019. plkst. 14:00. Neskaidrību gadījumā rakstīt uz dbluma@inbox.lv.

Skatītāji un līdzjutēji laipni aicināti pavadīt brīvdienas motosporta noskaņās.

Atgādinām, ka motosports ir paaugstinātas bīstamības sporta veids, un aicinām būt uzmanīgiem, ievērot norobežojošās lentas un tiesnešu norādījumus, kā arī īpaši pieskatīt savas jaunākās atvases un suņus!