Militārajās mācībās “Winter Shield 2021” no 22. novembra līdz 4.decembrim poligonā trenēs bruņoto spēku vienību sadarbību un savietojamību

21.11.2021.

armijas lidmašīnaNo 22. novembra līdz 4. decembrim Ādažu poligonā norisināsies starptautiskās militārās mācības “Winter Shield 2021”, lai trenētu un pilnveidotu vienību kaujas spējas un bruņoto spēku savstarpējo sadarbību un savietojamību Baltijas reģiona aizsardzības nodrošināšanai.

Mācību ietvaros notiks haubiču, mīnmetēju, granātmetēju, ložmetēju un kājnieku atbalsta ieroču kaujas šaušana visā mācību laika posmā sākot no plkst.09.00 līdz plkst.23.00. Savukārt, 4.decembrī, laikiem nemainoties, notiks spridzināšanas apmācība. Mācību laikā pa Latvijas autoceļiem pārvietosies gan Latvijas, gan sabiedroto bruņoto spēku militārā tehnika, bet gaisa telpā lidos militārās lidmašīnas.

Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, īslaicīgi radītajiem trokšņiem.

Iespēju robežās operatīvā informācija par Nacionālo bruņoto spēku un sabiedroto aktivitātēm ir pieejama bruņoto spēku Twitter profilā @Latvijas_armija, Facebook lapā @Latvijasarmija, kā arī Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes Facebook lapā @MehanizetaBrigade.