Līdz 15.martam gaidām bērnu un jauniešu zīmējumus konkursam “Mans sapņu novads – Ādaži”!

08.03.2021.

Vēl līdz 15.martam gaidām bērnu un jauniešu zīmējumus, kas piedalīsies Ādažu novada domes rīkotajā zīmējumu konkursā “Mans sapņu novads – ĀDAŽI” !

Konkursa mērķis ir veicināt bērnu radošo un māksliniecisko iztēli, iesaistīt bērnus novada plānošanas dokumentu izstrādē, kā arī vienot un stiprināt bērnu un jauniešu piederības sajūtu Ādažu novadam.

Konkursa tēmas:

  • mana unikālā vieta vai lieta, kam pēc 10 gadiem jābūt jaunajā Ādažu novadā;
  • mans redzējums par jaunā Ādažu novada simbolu (zīmi, vārdu, burtu. logo, u.tml.).

Konkursā var piedalīties bērni vecumā no 4 līdz 16 gadiem. Darbus vērtēs četrās vecuma kategorijās:

  • 4–6 gadu vecuma grupā;
  • 7–9 gadu vecuma grupā;
  • 10–13 gadu vecuma grupā;
  • 14–16 gadu vecuma grupā.

Konkursa dalībnieki sagatavo savus zīmējumus (oriģināldarbus) uz A4 vai A3 izmēra lapām brīvā tehnikā (zīmēšana, gleznošana, datorgrafika u.c.). Zīmējuma lapas otrā pusē norāda autora vārdu, uzvārdu, pārstāvēto izglītības iestādi, klasi vai grupu, kā arī viena no vecākiem kontaktinformāciju.

Zīmējumus var iesniegt no 2021.gada 1.februāra līdz 15.martam (ieskaitot), atstājot tos Ādažu novada domes pastkastēs (atrodas pie domes un Kultūras centra ieejas durvīm) vai sūtot tos Ādažu novada domei ar norādi “Bērnu zīmējumu konkursam”, Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164. A3 formāta darbus var iesniegt personīgi, iepriekš zvanot pa tālr. 67996086 un sarunājot laiku.

Konkursa uzvarētājs tiks paziņots līdz 2021.gada 31.martam, informējot par to vecāku, kura kontaktinformācija tiks norādīta zīmējuma aizmugurē.

KONKURSA NOLIKUMS