a a a

Kontakti

Ādažu un Carnikavas Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros klientu apkalpošana klātienē notiek tikai ar iepriekšējo pierakstu un apkalpoti tiek tikai klienti ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu/Covid-19 testēšanas sertifikātu/negatīvu SARS CoV-2 antigēna testu, kas nav vecāks par 72 stundām. Klātienē Klientu centros tiek apkalpoti arī klienti, kuri vēlas izdrukāt vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Ierodoties pašvaldībā, klientam ir jālieto sejas aizsargmaska. Tāpat klātienes apmeklējumam lūdzam iepriekš pierakstīties pie citiem speciālistiem!
Ādažu Būvvalde ārkārtas situācijas laikā konsultācijas sniegs attālināti. 

Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai un pakalpojumu saņemšanai iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus:
ar drošu elektronisko parakstu parakstītiem dokumentiem – epasts dome@adazi.lv (Ādažu domei adresētiem e-pastiem), dome@carnikava.lv (Carnikavas domei adresētiem e-pastiem) vai, autorizējoties, e-iesniegums pašvaldībai portālā www.latvija.lv.

Pašvaldības dome Ādažos
📧dome@adazi.lv
📱67997350 (Pašvaldības pakalpojumi)
📱29486570 (Pašvaldības pakalpojumi)
📱66954800 (Valsts pakalpojumi)
✉️ Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu pagasts, Ādažu novads
Pašvaldības dome Carnikavā
📧dome@carnikava.lv
📱67993814 (Pašvaldības pakalpojumi)
📱29124828 (Pašvaldības pakalpojumi)
📱29840610 (Pašvaldības pakalpojumi)
📱66954812 (Valsts pakalpojumi)
✉️ Stacijas iela 5, Carnikava, Carnikavas pagasts, Ādažu novads

Ādažu novada domes ēka ir pieejama personām ar kustību traucējumiem. Lai nokļūtu uz 2. vai 3. stāvu, aicinām izmantot liftu uzreiz pie ieejas domē. Visos stāvos atrodamas pielāgotas labierīcības personām ratiņkrēslos.

Carnikavas domes ēka ir pieejama personām ar kustību traucējumiem. Pie ēkas ieejas ir izvietota zvana poga. Ir pielāgotas labierīcības personām ratiņkrēslos.