a a a

Izglītības jaunumi

  • Eiropas komisijas finansētā Eiropas Solidaritātes Korpusa projektā brīvprātīgo darbu Ādažu Brīvajā Valdorfa skolā veic francūziete Alizē Djupā, kura ieguvusi bakalaura grādu tiesību zinātnēs, taču šobrīd labprāt dalās savās zināšanās par savu dzimteni un dzimto valodu ar Ādažu novada iedzīvotājiem. Alizē visus aicina uz pirmo franču valodas stundu!
  • Dome, pamatojoties uz Ministru Kabineta 14.07.2020. noteikumiem Nr.453 “Noteikumi par publiskas personas un publiskas personas kontrolētas kapitālsabiedrības mantas nomas maksas atbrīvojuma vai samazinājuma piemērošanu sakarā ar Covid-19 izplatību”, turpinās sniegt atbalstu nomniekiem, atbrīvojot vai samazinot nomas maksu par nekustamā īpašumu nomu, pamatojoties uz nomnieka atbilstību noteiktajiem kritērijiem un iesniegumu.

  • 2016., 2017. un 2018. gadā dzimušo bērnu vecākiem, kuru bērni ir gatavi uzsākt pirmsskolas gaitas no šā gada 1.aprīļa jaunajā Ādažu vidusskolas bērnudārzā, lūdzam līdz 23. februāra plkst.12.00 aktualizēt informāciju portālā www.e-pakalpojumi.lv !
    Portāla www.epakalpojumi.lv pirmsskolu pieteikumu reģistrā ir pievienots jauns rindas objekts – “Ādažu vidusskola”.

  • Kadagas pirmsskolas izglītības iestāde pirmdien, 22. februārī, atsāks darbu, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus.

  • 15. februārī Izglītības kvalitātes valsts dienests Ādažu vidusskolai ir izsniedzis licenci pirmsskolas izglītības programmas īstenošanai.

    Jau informējām, ka pirmsskolas izglītības pakalpojumu Ādažu vidusskola nodrošinās no šā gada 1.aprīļa, un tā būs jau trešā pašvaldības iestāde, kurā mazajiem ādažniekiem būs iespējams apgūt pirmsskolas izglītības programmu.