Jaunais vai topošais uzņēmēj! Apmeklē semināru Ādažos par atbalstu jaunajiem uzņēmējiem un jauno uzņēmēju konkursu 4.martā!

02.03.2020.

Ādažu novada dome un LIAA Siguldas Biznesa inkubators organizē semināru fiziskām personām un līdz 3 gadus jauniem uzņēmumiem š.g. 4.martā plkst. 15.00-17.00., Ādažu Vēstures un mākslas galerijā, Gaujas ielā 33A, Ādažos, kura gaitā jaunie un topošie uzņēmēji tiks informēti par LIAA Siguldas inkubatora atbalsta programmām, kurām varēs pieteikties marta un aprīļa sākumā.
Atgādinām – Siguldā darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Siguldas Biznesa inkubators, kas piedāvā dažādas atbalsta programmas un pakalpojumus arī Ādažu novada jaunajiem uzņēmējiem.

Atbalsts jaunajiem uzņēmumiem
No 1. marta līdz 20. martam uzņēmumi – komersanti ar skaidru biznesa modeli, kas veic saimniecisko darbību ne vairāk kā 3 gadus, var iesniegt pieteikumus inkubatora atbalstam inkubācijas programmā. Inkubācijas atbalsta ietvaros komersantam ir iespēja saņemt ne vien konsultācijas un apmācības, bet arī 50 % līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, u.c. Šo pakalpojumu iegādi nodrošina LIAA. Inkubācijas programmā gadu vecam uzņēmumam ir iespēja pretendēt arī uz grantu pakalpojumu iegādei (ar 50 % līdzfinansējumu) līdz 10 000 EUR, kā arī, sākot no otrā inkubācijas gada, ir pieejami granti aprīkojuma iegādei līdz 5 000 EUR. Šos pakalpojumus sākotnēji 100 % apmērā apmaksā uzņēmējs. Programma pieejama reģistrētiem uzņēmumiem, kas nav vecāki par trīs gadiem, un tā ilgst līdz četriem gadiem, kamēr uzņēmums ir sasniedzis inkubācijas mērķus.

Atbalsts topošajiem uzņēmumiem
Pirmsinkubācijā var pieteikties fiziskas personas vai uzņēmumi, kas vēlas pētīt un testēt savu biznesa ideju. Sešu mēnešu laikā klients meklē atbilstošāko biznesa darbības modeli, piedalās apmācībās, pēta tirgu, izstrādā biznesa plānu un saņem individuālas konsultācijas. Pieteikšanās termiņš pirmsinkubācijas programmai no š.g. 1.-15. aprīlim.

Gan pirmsinkubācijas, gan inkubācijas klienti var izmantot iespēju strādāt koprades birojā.

Pieteikšanās
Pieteikuma kārtība un iestāšanās veidlapa pirmsinkubācijas un inkubācijas programmām pieejama tiešsaistē ŠEIT, bet individuālas konsultācijas, zvanot pa tālr. 62400903 vai sūtot jautājumus e-pastā sigulda@liaa.gov.lv.

Seminārā sniegsim arī īsu informāciju par konkursu topošajiem Ādažu novada uzņēmējiem, kas tiks īstenots ar domes līdzfinansējumu 4000 eiro apmērā. Konkursu plānots izsludināt aprīlī.

Vēršam uzmanību, ka 4.marta semināram obligāta iepriekšēja pieteikšanās. Lūdzam apstiprināt savu dalību seminārā līdz 2. martam, sūtot informāciju e-pastā inita.henilane@adazi.lv.

 

Foto tanveernaseer.com