Jau šovakar pirmais no trim Gaujas parka koncertsērijas koncertiem! 30.jūlijā Linda Leen, 31. jūlijā Antra Stafecka un Otra puse, 1.augustā The Sound Poets

30.07.2020.

Priecājoties atkal tikties klātienē ar saviem klausītājiem, iemīļoti un atzīti mūziķi kopā ar Ādažu Kultūras centru šajā visiem neierastajā laikā ir izveidojuši Ādažos nebijušu projektu “Gaujas parka koncertsērija”, kurā 3 neaizmirstamus vakarus pēc kārtas ar saviem klausītājiem tiksies dažādi mūziķi. Katrs muzikālais vakars iecerēts pavisam atšķirīgās noskaņās. 30.jūlijā plkst. 21.00 koncertsēriju atklās brīnišķīgās balss īpašniece un komponiste LINDA LEEN kopā ar talantīgo ģitāristu Rihardu Lībieti, pēc tam piektdienas vakarā hītiem bagātā grupa OTRA PUSE un Antra Stafecka, bet koncertsēriju noslēgs visiem zināmā grupa THE SOUND POETS.

Tieši Gauja iedvesmojusi Ādažu Kultūras centra radošo kolektīvu šim lieliskajam projektam, jo visi koncerti notiks skaistās upes krastā, Gaujas parkā. Lai atmosfēru padarītu vēl īpašāku, pasākuma organizatori aicina ņemt līdzi savus plediņus, segas un krēslus, kā arī izvēlēties laikapstākļiem atbilstošu apģērbu, jo koncerti notiks zem naksnīgās debess. Pasākuma teritorijā darbosies arī kafejnīca. Ieeja pasākumā būs no plkst.20.00.

Katrs koncerts ilgs aptuveni pusotru stundu, tajos tiks izpildīti gan klausītājiem iemīļoti skaņdarbi, gan plašākai publikai ne tik zināmas dziesmas no mākslinieku daiļrades. Biļetes www.bilesuparadize.lv .

! No 30.07.-01.08. Gaujas dambja posms no Ādažu Kultūras centra līdz Gaujas tiltam būs slēgts.