Izmaiņas satiksmes organizācijā 1.jūnijā Gaujas svētku laikā

16.05.2019.
 
Svētku teritorija

🎶1.jūnijā no plkst. 6.00 līdz 18.00 Gaujas svētku laikā Ādažu novadā tiks slēgta centrālā novada iela – Gaujas iela, posmā no tirgus laukuma Pirmajā ielā līdz tiltam pār Gauju uz Kadagu.
🎶Savukārt 1. jūnijā no plkst. 18.00 līdz 2.jūnija plkst. 6.00 Gaujas iela būs slēgta posmā no Attekas ielas līdz tiltam pār Gauju uz Kadagas ceļu.
🎶Svētku gājiena laikā, 1.jūnijā no plkst. 10.00 līdz  12.00, būs slēgta Pirmā iela posmā no Rīgas gatves līdz Gaujas ielai.
🎶Pietura “Ādažu centrs” (Gaujas ielā) tiks pārcelta uz pieturu “Ādaži. Maxima” (Pirmajā ielā), savukārt pietura “Skola” Gaujas ielā tiks pārcelta uz pieturu pie Ādažu vidusskolas (Ādažu Sporta centrs).
🎶1.jūnijā no plkst. 6.00 līdz 18.00 satiksmei būs slēgta arī Attekas iela no Gaujas ielas līdz Saules ielai un Vējupes iela no Vītolu ielas līdz Gaujas ielai. Šajā pašā laikā ( 01.06. no 6.00 līdz 18.00) būs pilnībā slēgts arī satiksmes rotācijas aplis Pirmās un Gaujas ielas krustojumā, kā arī tirgus laukums.

Unikāls gaismas strūklaku šovs – video stāsts, virs Vējupes, kabrioleti, ekstrēmais motošovs, militārās bruņutehnikas izstāde, gardēžu kvartāls, tirgus, bērnu pilsētiņa, mazo bundzinieku samits, zumba, dziesmu un deju grupa no Gruzijas “Qalilo”, Ādažu uzņēmēju kvartāls, īpašās Ādažu picas gatavošana kulinārijas blogera Pipara vadībā un daudz citas jautras atrakcijas Gaujas svētkos Ādažos jau 1.jūnijā! Uzstāsies – Bermudu divstūris, Kriss Noa (Chris Noah), Ralfs Eilands, Kristīne Prauliņa, Very cool people, Mārtiņš Brauns, Marhils, Jānis Lūsēns, Ieva Kerēvica, Aija Vītoliņa un citi slaveni mākslinieki! Kopā sadziedāsimies Baibas Sipenieces-Gavares dziesmu duelī, kā arī svinēsim Mikrofona aptaujai 50! Plašāk par svētkiem www.gaujassvetki.lv.

Tiekamies Ādažos jau 1.jūnijā!