Izmaiņas projektu pieteikumu iesniegšanas kārtībā konkursam“Sabiedrība ar dvēseli”

17.03.2020.

Ņemot vērā pašvaldības darba organizēšanu ārkārtas situācijas laikā, kad Ādažu novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (tālāk – VPVKAC) no 13.marta līdz 14. aprīlim nesniegs klātienes pakalpojumus, gatavojoties iesniegt projektu pieteikumus konkursā “Sabiedrība ar dvēseli 2020”, aicinām ņemt vērā, ka pieteikumus personiski VPVKAC šogad nevarēs iesniegt. Aicinām izmantot kādu no citiem pieteikumu iesniegšanas veidiem:

  • aizlīmētā aploksnē, nosūtot pa pastu Klientu apkalpošanas centrā Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164 (var atstāt arī domes pastkastītē). Uz aploksnes norāda “Pieteikums iedzīvotāju iniciatīvu atbalsta konkursam “Sabiedrība ar dvēseli”, kā arī iesniedzēja nosaukums un kontaktinformācija;
  • ar drošu e-parakstu parakstītu Projekta pieteikumu nosūtot uz e-pastu dome@adazi.lv, e-pasta tēmas nosaukumā norādot “Pieteikums iedzīvotāju iniciatīvu atbalsta konkursam “Sabiedrība ar dvēseli”, kā arī iesniedzēja nosaukums un kontaktinformācija.

Lai nerastos pārpratumi, vai pieteikums ir saņemts, pēc pieteikuma nosūtīšanas konkursa koordinatorei uz e-pastu inga.perkone@adazi.lv būtu vēlams atsūtīt informāciju, ka pieteikums ir nosūtīts. Atgādinām, ka pieteikumi jāiesniedz laicīgi (īpaši tas attiecas uz gadījumiem, kad pieteikumi tiek sūtīti pa pastu), lai pašvaldība tos saņemtu nolikumā noteiktajā laikā – līdz 27.03.2020. plkst.: 14.00.

Visa informācija par konkursu un projektu pieteikumu aizpildīšanu pieejama domes tīmekļvietnē www.adazi.lv, sadaļā “Pašvaldība” / “Konkursi”. Ja ir jautājumi, lūgums rakstīt uz e-pastu: inga.perkone@adazi.lv, vai zvanīt pa tālruni: 67996086.