a a a

Privātā vidusskola “Patnis”

2018. gada 1. septembrī Ādažos, Ūbeļu ielā 15, durvis vērs Privātās vidusskolas “Patnis” 1. klase – skola radošiem un zinātkāriem bērniem. “Patnim”, ilgus gadus darbojoties Ādažos kā pirmsskolai, ir izveidojies lojāls klientu loks, kuriem piedāvājam arī turpmāk savus bērnus izglītot nepiespiestā, domu un ideju brīvā atmosfērā.

Ādažos un tuvākajā apkaimē ir skolas, kur pirmklasniekam uzsākt skolas gaitas, tomēr “Patnis” jūt, ka saklausīt un uzrunāt katru bērnu mums ir jo īpaši pa spēkam – mazs skolēnu skaits, kompetenti pedagogi un pārdomāta mācību programma. “Patnis” apzinās, ka  Ādažos varam piedavāt drošu skolas vidi un konkurētspējīgu izglītību.

Ādažos “Patņa” 1. klasē nozīmīgs būs gan veselīga ēdināšana, ērts klases telpas iekārtojums, pietiekami plaša teritorija pastaigām, rotaļām un sportam, kā arī daudzveidīgs pēcpusdienas nodarbību klāsts, gan arī ģimeniska atmosfēra – lielāki bērni, mazāki bērni, tuvas un sirsnīgas attiecības ar skolotājiem (kopīgi visas skolas pasākumi, arī ar vecākiem – koncerti, talkas, ekskursijas).

Mācību pamatā būs iesaistīšanās un sadarbība, zināšanu lietošana daudzveidīgās situācijās – tas, kas palīdzēs iedegt skolēnos zinātkāri un vēlmi nākt uz skolu.

Skola un izglītības programma ir akreditēta (līdz 2024.g.).

“Patnis” savu darbību uzsāka kā sākumskola 1994. gadā, un no pašiem pirmsākumiem bērna personība un vajadzības te tiek vērtētas visaugstāk, jo katrs bērns mūsu skolā ir vienīgais.