a a a

Jauniešiem

Ideju izstrādes pasākumā “Projektu nakts” radītas 16 projektu idejas

22.03.2023.

15. un 16. martā Ādažu novada pašvaldības jauniešu domes pārstāves ar mentoru piedalījās projektu iniciatīvu ideju izstrādes pasākumā “Projektu nakts”. 24 stundu laikā 15 komandas radīja kopumā 16 projektu idejas – iespaidīgi! Lai izdodas realizēt!


6 jauniešu veidoti iniciatīvu projekti ar pašvaldības atbalstu dažādās aktivitātēs kopā pulcē 452 jauniešus

18.02.2023.

cilvēki, salikuši kopā izstieptas rokas centrā2022. gadā ar Ādažu novada pašvaldības finansējumu atbalstīti un īstenoti 6 jauniešu iniciatīvas projekti. Ādažu novada administratīvajā teritorijā tika īstenoti projekti “Spēļošana”, “MCBC”, “Datorgrafika vizuālajā komunikācijā”, “Sveces Ukrainai”, “Tautas bumbas turnīrs” un “Jauniešu Parlamentu apvienotā talka”, kur kopīgais projektu dalībnieku skaits bija 452 jaunieši! Prieks par aktīviem novada jauniešiem, kuri drosmīgi iesaistījās konkursā un piedalījās sev interesējošajās aktivitātēs. 


Ādažu novada jauniešu domes pārstāvji piedalījušies pieredzes apmaiņas braucienā uz Jūrmalu

01.02.2023.

27. janvārī Ādažu novada jauniešu domes pārstāvji kopā ar jaunatnes lietu speciālisti un interešu izglītības koordinatori devās ciemos uz Jūrmalas jaunatnes iniciatīvu centru, kas arī ir Jūrmalas jauniešu domes mājvieta. Jūrmalas jauniešu domes jaunieši dalījās pieredzē ar Ādažu un Saldus novada domes pārstāvjiem par jauniešu domes struktūru un darbu, kā arī iepazīstināja ar centra jaunajām telpām un jauniešiem piedāvātajām iespējām šajā centrā.


Notikusi pirmā Ādažu novada jauniešu domes tikšanās

6. decembrī notika pirmā Ādažu novada jauniešu domes tikšanās! Esam priecīgi,ka uz tikšanos ieradās jaunieši gan no Ādažu vidusskola un Carnikavas pamatskola ,gan Adazi Free Waldorf School ĀBVS – Official, gan arī jaunieši, kuri dzīvo Ādažu novadā, bet nu jau vairs nemācās nevienā no novada skolām.
Jaunieti! Ja vēlies arī Tu iesaistīties jauniešu domē, raksti ieva.pelcmane@adazi.lv un tiekamies nākamajā jauniešu domes tikšanās reizē!
jauniešu domes tikšanās