a a a

Izglītība

 • Enerģiskie, atraktīvie, radošie pedagogi un nometņu vadītāji!

  Tieši Jūs aicinām kļūt par novada bērnu ceļabiedriem vasarā, piedāvājot savas idejas un to realizāciju radošajās darbnīcās Ādažu novadā!
  Ādažu novada dome izsludina skolas vecuma bērnu vasaras radošo darbnīcu programmu konkursu ar mērķi iegūt labākās programmas, kas veicinātu saturīgu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, popularizētu veselīgu dzīvesveidu, attīstītu komunikācijas prasmes, radošumu un komandas darba iemaņas.

 • Amata mērķis: Nodrošināt atbalstu pirmsskolas izglītības pedagogiem kvalitatīva pedagoģiskā procesa norisei, nodrošināt grupas telpu uzkopšanu Prasības pretendentam:
  • vidējā izglītība;
  • teicamas komunikācijas prasmes ar bērniem;
  • latviešu valsts valodas prasmes – augstākais līmenis.
 • 13. februārī visā Latvijā, tostarp Ādažos, norisinājās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizētais karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem Ēnu diena. Ādažu pašvaldības policijā viesojās divi ēnotāji no Garkalnes, divi – no Limbažiem, viens – no Ādažiem un viens – no Rīgas.


 • No 21. janvāra Latvenergo aicina pamatskolēnus un skolotājus pieteikties Fizikas gada vērienīgākajam notikumam – “FIZMIX Eksperiments” konkursam, kas noslēgsies ar Latvijas fizikas svētkiem 11. maijā. Valsts izglītības satura centrs 2018./2019. mācību gadu pasludinājis par Fizikas gadu, tādējādi pievēršot pastiprinātu uzmanību fizikas apguvei.


 • Finansējuma avoti privātajos bērnudārzos

  No 2019.gada Ādažu novadā deklarētajiem bērniem no 1.5 līdz 4 gadu vecumam līdzfinansējums privātajās pirmsskolas izglītības iestādēs noteikts 239,00 eiro mēnesī līdzšinējo 233,63 vietā. Savukārt līdzfinansējums bērniem, kuri saņem obligāto sagatavošanu pamatizglītības ieguvei (5 – 7 g.) noteikts 170,00 eiro mēnesī.

 • 2018.gada decembrī objektā veikta fasādes siltināšana un auto stāvvietas, grīdas, metāla korpusa, starpsienu, logu, alumīnija fasāžu konstrukciju, ārējo elektrotīklu, ārējo ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu, iekšējo tīklu (apkure, ventilācija, elektrība), kā arī kāpņu un jumta izbūve.

  Atgādinām, ka 2018.gada 1.jūnijā Ādažu novada dome parakstīja vienošanos Nr.

 • Lai dome pagarinātu līgumus par pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu privātām izglītības iestādēm, iestādei līdz 20. janvārim jāiesniedz domei pirmsskolas izglītības pakalpojuma izmaksu tāmi, atbilstoši iestādes apstiprinātiem iepriekšējā gada pēc naudas plūsmas uzskaitītiem izdevumiem. Tāpat uz iepriekšējā mēneša pēdējo dienu nedrīkst būt nodokļu parāds, kas pārsniedz EUR 150.

 • 25.novembrī Viļņā (LT) norisinājās 12.starptautiskais jauno talantu konkurss “Tautiskie akcenti mūzikā”. Konkursā piedalījās 90 dalībnieki no dažādām valstīm. Ādažu Mākslas un mūzikas skolu pārstāvēja 18 audzēkņi, kuri par lielisku sniegumu ieguva godalgotas vietas:
  Maksims Ogorodņikovs – I vieta C1 grupā
  Zita Toma – I vieta C2 grupā
  Ede Mona Kraukle – I vieta D2 grupā
  Paula Ģērmane – I vieta D2 grupā
  Jānis Deniņš – II vieta D2 grupā
  Danija Bedrīte – III vieta A2 grupā
  Sofija Muižniece –  III vieta D2 grupā
  Kārlis Būda – III vieta D1 grupā
  Anqi Wu – III vieta B1 grupā
  Tīna Putāne – III vieta B1 grupā
  Laine Zvejniece – III vieta D2 grupā

  Diplomu saņēma  Sofina Katalkina, Kristers Miķelsons, Elīza Estere Odiņa, Damirs Popadins, Keita Melberga, Vlada Kozlova un Marta Evelīna Žebeka.