Grilētāju festivāls Kantrī dienā Ādažos jau šajā sestdienā, 12.augustā

09.08.2017.

Šo sestdien, 12. augustā, Līgo laukumā Ādažos no plkst. 12.00  ādažniekus un viesus gaidīs grilēšanas meistari, lai dažādās grilēšanas meistarklasēs un sasensībās parādītu, ka uz grila var pagatavot teju visu, pat desertus!

Festivālā varēs piedalīties grilēšanas sacensībās, kurām savu komandu var pieteikt mājaslapā www.grilam.lv. Grilēšanas sacensībām var pieteikties draugi un ģimenes locekļi, ikviens, kurš ir gatavs parādīt savas grilēšanas prasmes. Grilēšanas produkciju nodrošinās pasākuma organizatori. Festivālā varēs piedalīties desiņu, burgeru, kā arī čilli  ēšanas konkursā. Lai uzvarētu burgeru ēšanas konkursā, izšķirošs būs ātrums – kurš visātrāk apēdīs 3 burgerus?  Savukārt čilli ēšanas sacensībās svarīgs būs apēsto čili daudzums. Ikviens laipni aicināts labot Latvijas rekordu – 16 apēstos čilli. Grilēšanas festivālā varēs degustēt dažādus grilējumus un iepazīties ar jaunākajiem griliem, kādi pasaulē šobrīd pieejami.

Šajā dienā Ādažos ieradīsies arī līnijdejotāju grupas no visas Latvijas, lai jau plkst. 17.00 atklātu Kantrī dienas koncertu, kā arī atzīmētu Gaujas ielas atvēršanu. No plkst. 19.00-22.00  notiks kopdejas, kur visi aicināti dejot līdzi! Savukārt no plkst. 22.00 līdz pat 01.00 rītā – balle kopā ar grupu “Sestā jūdze”. Pasākuma dienas programmu vadīs Dans Jansons, bet vakara daļu – divkārtēja pasaules čempione līnijdejās Iveta Kalniņa.