Garkalnes ciema sporta festivāls 27.jūlijā

23.07.2019.

Ādažu novada Garkalnē 27.jūlijā norisināsies Garkalnes ciema sporta festivāls, kuru organizē paši iedzīvotāji sadarbībā ar Ādažu novada domi. Festivāla galvenais mērķis ir visu paaudžu ģimenes locekļu saliedēšana. Pirmais sporta festivāls tika rīkots pirms 5 gadiem, kad Ādažu novada dome atjaunoja vēsturisko sporta laukumu. Festivāls ir kļuvis par Garkalnes ciema iedzīvotāju tradīciju, kur ģimeniskā atpūta saplūst ar sportisku cīņas garu.

Otrais sporta festivāla mērķis ir paplašināt sanākušo zināšanas par citiem sporta veidiem, tādēļ līdzās tradicionālajam volejbolam, futbolam un šaušanai šogad būs stipro skrējiens pāri Gaujai, iespēja iepazīties un izmēģināt sportošanu kopā ar suņiem (kanikross),  bērnu futbols, piedalīties komandu virves vilkšanā, kā arī apgūt nūjošanas pamatus un doties kopīgā izgājienā ar nūjām. Papildus būs aktivitātes bērniem un senioriem visas dienas garumā. Festivāls ir bezmaksas, ar vērtīgām balvām uzvarētājiem, kā arī tiek nodrošināta ēdināšana pasākuma dalībniekiem. Tas viss pateicoties mūsu kuplajam atbalsītāju pulkam un Ādažu novada domei.

Festivāla veiksmes noslēpums ir viekāršība un vēlme darboties kopā, tās ir sajūtas ko nevar nopirkt ne par kādu naudu!

Aicinām jebkuru interesentu piedalīties pasākumā un pieteikt savu futbola, volejbola vai virves vilkšanas komandu līdz 24.jūlijam.

Detalizēta informācija par pasākumu un dalības noteikumiem Garkalnes Olimiskais centrs facebook lapā. Tiekamies!