a a a

Citi

  • Labdien, Jau vairākas dienas Pirmās ielas teritorijas apkārtni aptver kanalizācijas smaka! Sakiet lūdzu, varbūt Jūs zināt no kurienes tas nāk un varat sakārtot šo jautājumu pēc iespējas ātrāk? 05.07.2017.

    Labdien,

    SIA “Ādažu ūdens” veica Ādažu centra notekūdeņu attīrīšanas lieko aktīvo dūņu izvešanu no attīrīšanas iekārtu teritorijas. Dūņas ir pilnīgi attīrīto notekūdeņu gala produkts, kas tiek uzkrāts dūņu krātuvēs un pēc krātuvju piepildīšanas ar autotransportu tiek izvests. Šis process notiek periodiski,  5 – 6 reizes gadā. Gadījumos, ja dūņu izvešanas brīdī pūš ziemeļu, ziemeļrietumu  vai rietumu vējš, Ādažu centrā ir jūtama notekūdeņu dūņu smaka, kam ir bioloģiska rakstura izcelsme un nav kaitīga cilvēku veselībai. SIA “Ādažu Ūdens” atvainojas par sagādātajām neērtībām!

    SIA “Ādažu Ūdens” ir uzsācis projekta realizāciju, kur tiek paredzēta dūņu kompostēšana uz vietas, neizvedot dūņas no attīrīšanas iekārtu teritorijas. Kompostēšanas process ievērojami samazinās līdz šim dūņu transportēšanas rezultātā izdalītās nepatīkamās smakas.