Elektroenerģijas taupības pasākumi Ādažu novadā

06.01.2022.

gaismekļi_apgaismes_stabi

Lai samazinātu izmaksas par elektroenerģiju, ko veicinājis  ievērojamais elektrības cenu pieaugums, noteiktās Ādažu novada ielās samazināta apgaismojuma intensitāte.

ĀDAŽU PAGASTĀ
Gaujas, Attekas, Muižas, Podnieku ielās un Ataru ceļā elektroenerģijas patēriņš laika posmā no 23:00 līdz 5:00 samazināts  no 100% uz  30%, savukārt pārējā laikā apgaismojums darbojas ar 70% jaudu.

Ataru ceļā, Laimas, Podnieku un Gaujas ielās (no vidusskolas līdz Zīļu ielai), kā arī ciematā “Dailas” izslēgts ir katrs otrais gaismeklis, bet drošības nolūkos apgaismojums atstāts krustojumos.

Līgo laukumā no plkst. 23:00 līdz 6:00 apgaismojums atslēgts pilnībā.

CARNIKAVAS PAGASTĀ
Jau iepriekš ziņots, ka elektroenerģijas taupības pasākumi kopš 2021. gada novembra ir arī Carnikavas pagastā. Aizvadītā gada nogalē un šī gada sākumā vēl vairākās ielās samazināta apgaismojuma intensitāte un veikti citi elektroenerģijas taupīšanas pasākumi. Lai samazinātu izmaksas par elektroenerģiju  Jūras ielā no tilta līdz ielas galam, Dārznieku, Zelmeņu, Zeltiņu un Piekūnu ielās atslēgts katrs otrais gaismeklis

Garciemā Roņu ielā un Carnikavā Ceriņkrūmu, Pļavu un Jūras ielās veikta daļēja Na (nātrija) gaismekļu nomaiņa uz LED tipa gaismekļiem.

Carnikavas Parka teritorijas apgaismojums daļēji tiks atslēgts no 00:00 līdz 6:00 savukārt Svētku laukumā šajā laika posmā apgaismojums atslēgts pilnībā.