a a a

Ziemassvētku noformējums

Konkurss “Ziemassvētku noformējums 2022”

Turpinot iepriekšējo gadu tradīcijas, arī šogad aicinām iedzīvotājus veidot Ziemassvētku sajūtu kopā, piedaloties konkursā “Ziemassvētku noformējums” un izrotājot savu mājvietu vai uzņēmuma teritoriju svētku noskaņās! Konkurss šogad notiks no 20. decembra līdz 13. janvārim.

Konkurss tiek rīkots, lai nostiprinātu rotāšanas tradīciju Ziemassvētku laikā ielām, ēku fasādēm, pagalmiem, veikalu un iestāžu skatlogiem, kā arī sabiedriskajiem objektiem un veicinātu komersantu interesi izmantot Ziemassvētku noformējumu sava vizuālā mārketinga komunikācijai.

Pieteikties konkursam varēs no 20. līdz 30. decembrim, iesniedzot dažu Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros Ādažos (Gaujas ielā 33A) un Carnikavā (Stacijas ielā 5) vai nosūtot to elektroniski uz adresi dome@adazi.lv. Pēc Jaunā gada konkursa komisija piecu cilvēku sastāvā veiks pieteikto īpašumu apskati un novērtēšanu.

Pieteikumā jānorāda:

  • informāciju par pretendentu (fiziskai personai – vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasta adrese, juridiskai personai – nosaukums, pārstāvja (kontaktpersonas) vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasta adrese
  • īpašuma īpašnieku un adresi, kurā atrodas Ziemassvētku noformējums.

Saņemot mazāk nekā piecus pieteikumus, speciāli izveidota komisija var izvirzīt dalībai citus publiski pieejamus un atbilstošus īpašumus. Tāpat aicinām īpašumus konkursam pieteikt arī kaimiņus, ja redzat skaisti izrotātas mājas savā apkaimē.


Konkursa komisija vērtēs īpašumu noformējumus trijās kategorijās:

  • pakalpojumu sniegšanas un tirdzniecības vietas – veikali, tirdzniecības vietas, kafejnīcas, restorāni, aptiekas, sporta klubi, poliklīnikas, veselības centri, skaistumkopšanas saloni, viesnīcas, viesu nami, kempingi, tūrisma un apskates objekti, uzņēmumu, organizāciju biroju, ražošanas, noliktavu, u.c. telpas un tām piegulošās teritorijas;
  • kultūras, sporta un izglītības iestādes;
  • privātās un daudzdzīvokļu ēkas, to priekšdārzi un piegulošās teritorijas.

Pirmo trīs vietu ieguvēji katrā no nominācijām 2023. gada janvārī tiks apbalvoti ar dāvanu kartēm. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties pašvaldības tīmekļvietnē www.adazi.lv, sadaļā Pašvaldība/Konkursi.

Lai gaišs, skaists un brīnumiem piepildīts Ziemassvētku laiks!

PIETEIKUMA VEIDLAPA
NOLIKUMS

Sveikti konkursa “Ziemassvētku noformējums 2021” uzvarētāji

Gada nogalē aicinājām iedzīvotājus pieteikt savus mājokļus, pagalmus un uzņēmumus ar gaismas noformējumu un citiem rotājumiem konkursam “Ziemassvētku noformējums”. Šodien sveicām konkursa uzvarētājus. 

Kā ziņots iepriekš, kategorijā “Kultūras, sporta un izglītības iestādes” pirmā vieta tika piešķirta PII “Piejūra”, Carnikavas pagastā, bet PII “Pasaku valstība” Ādažos ieguva otro vietu.

Kategorijā  “Privātās un daudzdzīvokļu ēkas, to priekšdārzi un pieguļošā teritorija” bija lielākais dalībnieku skaits  un ar vienādu vidējo punktu skaitu pirmās vietas tika piešķirtas privātmāju teritorijām – Lauku ielā 10, Ādažos,  Ziedu ielā 6, Ādažos, Dārznieku ielā 3-5, Carnikavā.

Otrās vietas ar vienādu kopējo punktu skaitu tika piešķirtas privātmāju teritorijām – Pirmā ielā 7, Ādažos, Nostūrīšu ielā 1, Ādažos, Lauku ielā 19, Ādažos.

Trešās vietas tika piešķirtas privātmāju teritorijām – Ceriņu ielā 20, Garkalnē, Ādažu pagastā, Plūmju ielā 18, Carnikavā.

Noslēdzies konkurss “Ziemassvētku noformējums 2020” 

Paldies ikvienam, kurš ar savas mājas, sētas, balkona vai uzņēmuma rotājumiem radīja prieku un gaišumu gada vistumšākajā periodā! Īpašu paldies sakām un sveicam konkursa “Ziemassvētku noformējums” uzvarētājus! Šogad pieteiktās privātmājas bija sevišķi košas, raisot svētku noskaņu, tāpēc konkursa komisija lēma – piešķirt četras pirmās vietas.

1. vietu dala īpašumi:
✨Lauku iela 12,
✨Ziedu iela 6,
✨Pirmā iela 7,
✨“Vītoli 9”.

Savukārt 2. vietu ieguvuši:
✨“Brīvā Austra skola” (kategorijā “Kultūras, sporta un izglītības iestādes),
✨daudzdzīvokļu māja Ausekļu ielā 2, Baltezerā.

No sirds sveicam uzvarētājus! Tāpat īpašu paldies par burvīgo svētku noskaņas radīšanu sakām Lauku ielai teju visas ielas garumā, kafejnīcai “Abzaļi” – par pasakas ienešanu meža malā, kā arī daudzdzīvokļu mājai Gaujas ielā 11 par krāsās saskaņoto fasādes gaismas dekoru risinājumiem! FOTO

 

Sveikti konkursa “Ziemassvētku noformējums 2019” dalībnieki

Gada tumšākajā laikā, kad pilsētas un ciemi iededz Ziemassvētku uguntiņas, arī iedzīvotāji un iestādes rotā savas mājas un apkārtni ar gaismiņām un dažādiem dekoriem, tāpēc aicinājām visus piedalīties konkursā “Ziemassvētku noformējums 2019”  un parādīt savus rotājumus arī citiem.

Kategorijā “Kultūras, sporta un izglītības iestādes” 2. vietu dala  Privātā pirmsskolas izglītības iestāde “Patnis” un Privātā pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaku valstība”.

Kategorijā “Privātās un daudzdzīvokļu ēkas, to priekšdārzi un piegulošā teritorija” pēc punktu summas divas 1.vietas iegūst individuālā dzīvojamā māja Ziedu ielā 6 un individuālā dzīvojamā māja Podnieku ielā 4, Ādažos. 2. vietu dala individuālā dzīvojamā māja Lauku ielā 10, māja Nostūrīšu ielā 1, dzīvojamā māja “Vītoli 6” un balkons Ūbeļu ielā 13-9.

Vērtēšanas komisija izvērtēja arī objektus, kas ir visiem redzami un radījuši lielisku Ziemassvētku noskaņu novadā. Tādēļ komisija lēma izteikt pateicību gastrobāram “Klaips” par āra terases noformējumu, kā arī izgaismotā balkona īpašnieku mājai Gaujas ielā 11, kas vairākus gadus pēc kārtas ar savām košajām gaismiņām izgaismo Gaujas un Pirmās ielas stūri.

Tāpat ar pateicības rakstu izteikta pateicība daudzdzīvokļu mājām Pirmā ielā 29 un Gaujas ielā 11 Ādažos, kā arī mājai Ausekļa ielā 2, Baltezerā.