a a a

Ziemassvētku noformējums

Sveikti konkursa “Ziemassvētku noformējums 2019” dalībnieki

Gada tumšākajā laikā, kad pilsētas un ciemi iededz Ziemassvētku uguntiņas, arī iedzīvotāji un iestādes rotā savas mājas un apkārtni ar gaismiņām un dažādiem dekoriem, tāpēc aicinājām visus piedalīties konkursā “Ziemassvētku noformējums 2019”  un parādīt savus rotājumus arī citiem.

Kategorijā “Kultūras, sporta un izglītības iestādes” 2. vietu dala  Privātā pirmsskolas izglītības iestāde “Patnis” un Privātā pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaku valstība”.

Kategorijā “Privātās un daudzdzīvokļu ēkas, to priekšdārzi un piegulošā teritorija” pēc punktu summas divas 1.vietas iegūst individuālā dzīvojamā māja Ziedu ielā 6 un individuālā dzīvojamā māja Podnieku ielā 4, Ādažos. 2. vietu dala individuālā dzīvojamā māja Lauku ielā 10, māja Nostūrīšu ielā 1, dzīvojamā māja “Vītoli 6” un balkons Ūbeļu ielā 13-9.

Vērtēšanas komisija izvērtēja arī objektus, kas ir visiem redzami un radījuši lielisku Ziemassvētku noskaņu novadā. Tādēļ komisija lēma izteikt pateicību gastrobāram “Klaips” par āra terases noformējumu, kā arī izgaismotā balkona īpašnieku mājai Gaujas ielā 11, kas vairākus gadus pēc kārtas ar savām košajām gaismiņām izgaismo Gaujas un Pirmās ielas stūri.

Tāpat ar pateicības rakstu izteikta pateicība daudzdzīvokļu mājām Pirmā ielā 29 un Gaujas ielā 11 Ādažos, kā arī mājai Ausekļa ielā 2, Baltezerā.

 

 

Veidosim svētku noskaņu kopā! Izrotā savu pagalmu, ēku vai uzņēmuma skatlogu un no 2. decembra piedalies svētku konkursā “Ziemassvētku noformējums”!

Ja arī Tu vēlies, lai mūsu novads ziemā izskatās krāšņs un skaisti noformēts, aicinām svētku gaidīšanas laikā piedalīties novada uzpošanā. Izdekorē skaisti savu pagalmu, māju vai uzņēmumu un sūti mums savu pieteikumu konkursam “Ziemassvētku noformējums 2019”. Dalībnieki, kuru veikumu žūrija būs atzinusi par vislabākajiem, saņems naudas balvas.

Piedalīties konkursā aicinām privātmāju īpašniekus, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotājus, kā arī uzņēmumus. Pieteikties konkursam var līdz 2020.gada 7.janvārim, iesniedzot rakstisku pieteikumu (pielikums Nr.1) Klientu apkalpošanas centrā, Gaujas ielā 33A, Ādaži, Ādažu novadā, LV-2164, vai nosūtot elektroniski uz adresi dome@adazi.lv

!Pirms piedalies, izlasi NOLIKUMU!
PIETEIKUMS