a a a

Ziemassvētku noformējums

Noslēdzies konkurss “Ziemassvētku noformējums”

Paldies ikvienam, kurš ar savas mājas, sētas, balkona vai uzņēmuma rotājumiem radīja prieku un gaišumu gada vistumšākajā periodā! Īpašu paldies sakām un sveicam konkursa “Ziemassvētku noformējums” uzvarētājus!
Šogad pieteiktās privātmājas bija sevišķi košas, raisot svētku noskaņu, tāpēc konkursa komisija lēma – piešķirt četras pirmās vietas.

1. vietu dala īpašumi:

✨Lauku iela 12,
✨Ziedu iela 6,
✨Pirmā iela 7,
✨“Vītoli 9”.
Savukārt 2. vietu ieguvuši:
✨“Brīvā Austra skola” (kategorijā “Kultūras, sporta un izglītības iestādes),
✨daudzdzīvokļu māja Ausekļu ielā 2, Baltezerā.
No sirds sveicam uzvarētājus!
Tāpat īpašu paldies par burvīgo svētku noskaņas radīšanu sakām Lauku ielai teju visas ielas garumā, kafejnīcai “Abzaļi” – par pasakas ienešanu meža malā, kā arī daudzdzīvokļu mājai Gaujas ielā 11 par krāsās saskaņoto fasādes gaismas dekoru risinājumiem! FOTO

Aicinām piedalīties konkursā “Ziemassvētku noformējums 2020”

Svētku gaidīšanas laikā novads arvien košāk iemirdzas gaismās un rotājumos. Tāpēc sirsnīgi aicinām – piedalieties konkursā “Ziemassvētku noformējums” ar savas mājvietas vai uzņēmuma svētku rotām!

Pieteikšanās konkursam, aizpildot pieteikuma veidlapu, līdz 3. janvārim elektroniski dome@adazi.lv vai, atstājot rakstisku pieteikumu domes pasta kastē (domes darba laikā). Ja vēlaties pieteikumu iesniegt klātienē, to var izdarīt Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Gaujas ielā 30A, pirms tam iepriekš piesakoties pa tālruni 67997350.

Pieteikumā norāda:

-informāciju par pretendentu: fiziskai personai – vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasta adrese, savukārt juridiskai personai – nosaukums, pārstāvja (kontaktpersonas) vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasta adrese;

-īpašuma īpašnieku un adresi, kurā atrodas Ziemassvētku noformējums.

Konkurss norisinās no 21. decembra līdz 2021. gada 8. janvārim.

Ja redzat skaisti izrotātas mājvietas savā apkaimē. bet īpašnieki paši kautrējas pieteikties, aicinām konkursam īpašumus pieteikt arī kaimiņus.

Komisija vērtēs īpašumu noformējumus trīs kategorijās:

-pakalpojumu sniegšanas un tirdzniecības vietas – veikali, tirdzniecības centri un vietas, kafejnīcas, restorāni, aptiekas, sporta klubi, poliklīnikas, veselības centri, skaistumkopšanas saloni, viesnīcas, viesu nami, kempingi, tūrisma un apskates objekti, uzņēmumu, organizāciju biroju, ražošanas, noliktavu, u.c. telpas un tām piegulošā teritorija;

-kultūras, sporta un izglītības iestādes;

-privātās un daudzdzīvokļu ēkas, to priekšdārzi un piegulošā teritorija.

Lai visiem skaists svētku gaidīšanas laiks!

PIETEIKUMA VEIDLAPA

KONKURSA NOLIKUMS

 

Sveikti konkursa “Ziemassvētku noformējums 2019” dalībnieki

Gada tumšākajā laikā, kad pilsētas un ciemi iededz Ziemassvētku uguntiņas, arī iedzīvotāji un iestādes rotā savas mājas un apkārtni ar gaismiņām un dažādiem dekoriem, tāpēc aicinājām visus piedalīties konkursā “Ziemassvētku noformējums 2019”  un parādīt savus rotājumus arī citiem.

Kategorijā “Kultūras, sporta un izglītības iestādes” 2. vietu dala  Privātā pirmsskolas izglītības iestāde “Patnis” un Privātā pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaku valstība”.

Kategorijā “Privātās un daudzdzīvokļu ēkas, to priekšdārzi un piegulošā teritorija” pēc punktu summas divas 1.vietas iegūst individuālā dzīvojamā māja Ziedu ielā 6 un individuālā dzīvojamā māja Podnieku ielā 4, Ādažos. 2. vietu dala individuālā dzīvojamā māja Lauku ielā 10, māja Nostūrīšu ielā 1, dzīvojamā māja “Vītoli 6” un balkons Ūbeļu ielā 13-9.

Vērtēšanas komisija izvērtēja arī objektus, kas ir visiem redzami un radījuši lielisku Ziemassvētku noskaņu novadā. Tādēļ komisija lēma izteikt pateicību gastrobāram “Klaips” par āra terases noformējumu, kā arī izgaismotā balkona īpašnieku mājai Gaujas ielā 11, kas vairākus gadus pēc kārtas ar savām košajām gaismiņām izgaismo Gaujas un Pirmās ielas stūri.

Tāpat ar pateicības rakstu izteikta pateicība daudzdzīvokļu mājām Pirmā ielā 29 un Gaujas ielā 11 Ādažos, kā arī mājai Ausekļa ielā 2, Baltezerā.