a a a

Foto konkurss “Mans Ādažu novads”

Kopš pavasara ikvienam ādažniekam, kuram patīk fotografēt, bija iespēja iesūtīt savas bildes un piedalīties pašvaldības organizētajā fotokonkursā “Mans Ādažu novads”. Paldies visiem dalībniekiem, kuri atsaucās! Prieks par kuplo fotogrāfu skaitu un skaistajām bildēm – šogad konkursā piedalījās 32 dalībnieki, kopā iesūtot 126 fotogrāfijas.

Pirmo vietu ar fotogrāfiju “Ādažu Provansa” ir ieguvusi Olga Ļebedeva. Otro godalgoto vietu saņem Armands Brants par fotogrāfiju “Saulriets pļavā”, savukārt par trešo labāko konkursa žūrija ir atzinusi Aleksandra Jemeļjanova darbu “Pilnmēness Podniekos”. Otro gadu noritēja arī skatītāju balsojums sociālajā platformā Facebook, kur šoreiz iedzīvotāju balsojums sakrita ar vienu no žūrijias favorītēm. Skatītāju simpātiju balvu šoreiz iegūst Aleksandra Jemeļjanova fotogrāfija “Pilnmēness Podniekos”. Apsveicam uzvarētājus!

Izsludināts fotokonkurss “Mans Ādažu novads 2019”

Pavasarī, kad daba mostas un gājputni atgriežas no siltajām zemēm, arī fotogrāfi mostas no ziemas miega un vairāk dodas dabā, pastaigās līdzi ņemot vērīgu skatienu un fotoaparātu. Tāpēc aicinām ādažniekus – foto entuziastus, piedalīties foto konkursā “Mans Ādažu novads” un sūtīt mums savas skaistās fotogrāfijas, kas tapušas novadā! Arī šogad balvas būs pirmajām trim godalgotajām vietām, kā arī skatītāju simpātiju balva, kuru noteikts Facebook balsojums konkursa laikā.

Fotogrāfijām jāraksturo vietas, cilvēki, notikumi vai svētki Ādažu novadā un jāatbilst konkursa nolikuma prasībām. Pieteikumi, kas sastāv no fotogrāfijām un pieteikuma anketas (pielikumā), iesniedzami elektroniski uz e-pastu dome@adazi.lv, ar norādi „Fotokonkursam”. Konkursa norises laiks – no 2019.gada 1.aprīļa līdz 2.septembrim.

Pieteikuma anketā dalībniekam jānorāda sava kontaktinformācija, bankas konta numurs un personas kods. Dati tiks izmantoti saziņai ar dalībnieku un, dalībnieka uzvaras gadījumā, naudas balvas pārskaitīšanai uz norādīto konta numuru. Dome nodrošinās personas datu aizsardzību normatīvajos aktos noteiktā kārtībā.

NOLIKUMS
PIETEIKUMS

 

2018. gada fotokonkursā pirmo vietu iegūst fotogrāfija “Kāpnes debesīs”

1. vieta – “Kāpnes debesīs”, foto autors Klāvs Plaudis

Rudenīgās noskaņās noslēdzies fotokonkurss “Mans Ādažu novads”, kas šogad priecēja ar īpaši kuplu dalībnieku skaitu. Kopā konkursā piedalījās 29 dalībnieki ar 111 fotogrāfijām. Sirsnīgs paldies katram konkursa dalībniekam par savu īpašo skatījumu uz Ādažu novadu! Pirmo vietu iegūst fotogrāfija “Kāpnes debesīs”, autors Klāvs Plaudis. Otrās vietas ieguvēja ir fotogrāfija ar nosaukumu “Harmonija”, autore Adriāna Bizika, savukārt trešo vietu iegūst “Varavīksne virs Ādažiem”, autors Alvis Dadzis.
Iedzīvotāju balsojumā lielāko balsu skaitu un līdz ar to Skatītāju simpātiju balvu izpelnījusies fotogrāfija “Svēteļu svētbrīdis”, autors Rolands Jurēvics. Uzvarētājus apbalvosim Valsts svētku sarīkojumā novembrī. Par ierašanos uz pasākumu sazināsimies ar uzvarētājiem personīgi.

2. vieta – “Harmonija”, foto autore Adriāna Bizika

 

3. vieta – “Varavīksne virs Ādažiem”, foto autors Alvis Dadzis

Skatītāju simpātija – “Svēteļu svētbrīdis”, foto autors Rolands Jurēvics