Carnikavas pagasta seniorus aicina piedalīties bezmaksas vingrošanas nodarbībās no 9. augusta

29.07.2021.

Carnikavas pagasta iedzīvotājiem, jo īpaši Kalngalē un tuvējā apkārtnē dzīvojošiem senioriem, ir iespēja piedalīties bezmaksas vingrošanas nodarbībās no 2021. gada 9.augusta līdz 15. septembrim.

Nodarbības notiek: Kalngalē pie estrādes (lietus gadījumā – Cīruļu ielā 10, zem jumtiņa)

Nodarbību laiks: pirmdienās un trešdienās plkst. 10.00.

Nodarbībām jāpiesakās, zvanot trenerei Inārai Liseckai pa tālr. 26449636.

Veselības speciālisti iesaka regulāri veikt fiziskas aktivitātes, jo īpaši svarīgi tas ir “mājsēdes” laikā un pēc tās. Laika pārbaudi izturējis un vienkāršs veids, lai vispusīgi uzturētu ķermeni formā, ir vingrošana. Vingrošanas nodarbības notiks, sēžot uz krēsliem vai stāvot kājās, tāpēc nodarbībās var piedalīties arī tad, ja, piemēram, sāp ceļgali vai ir kādi citi ierobežojumi.

Lai vingrošana būtu vēl noderīgāka un efektīvāka, Jums būs iespēja apgūt arī elpošanas un enerģiju medicīnas vingrojumu tehnikas.

Jūsu ieguvumi, apmeklējot nodarbības:

  • Labāk saglabāsiet un uzlabosiet savu fizisko un emocionālo pašsajūtu. Ar vingrinājumu palīdzību varēsiet brīvāk kustēties, būsiet spēcīgāki, kā arī uzlabosies emocionālais stāvoklis. Cilvēki, kuri vingro, jūtas spēcīgāki un veselāki.
  • Apgūsiet pareizu elpošanu dažādās dzīves situācijās. Atbilstoša elpošana palīdz nomierināties vai gluži otrādi – ķermeni aktivizēt, gūt spēku un enerģiju. Pareiza elpošana uzlabo skābekļa apgādi, vielmaiņu, līdzsvaro nervu sistēmu, uzlabotu enerģiju plūsmu ķermenī un vispārējo pašsajūtu.
  • Apgūsiet enerģiju medicīnas vingrinājumus, kas palīdz cilvēka enerģētiskām sistēmām strādāt labāk, harmoniskāk, tādejādi palīdzot atjaunot un saglabāt gan labāku veselību, gan noskaņojumu.

Noderīgi zināt:

  • Ģērbieties ērtā apģērbā, kas ļauj brīvi kustēties.
  • Nodarbības notiek ārā, tāpēc lūgums ģērbties atbilstoši laika apstākļiem. Arī cepurīte, jakas, ko var ērti novilkt/uzvilkt – noderēs.

Piesakieties nodarbībām, zvanot pa tālruni nr. 26449636 – trenerei Inārai Liseckai.