a a a

Būvniecība

 • Jums ir idejas – kā padarīt novadu labāku? Aicinām tās paust, līdz 31.oktobrim piedaloties iedzīvotāju aptaujā par apvienoto Ādažu novadu! Jūsu idejas, priekšlikumi, viedokļi un redzējums ir ļoti svarīgs, jo tas formulēs pašvaldības attīstības būtiskākos virzienus un konkrētus uzdevumus, kā arī noteiks pašvaldības budžeta izlietošanas nosacījumus un būs saistoši izpildei gan domes lēmējvarai, gan arī izpildvarai.

 • 🔴 Lai kvalitatīvāk iestrādātu asfaltbetonu, Baltezera ielā posmā no “Tanku ceļa” līdz “Garkalnes novada teritorijai” 19.10.2020. un 20.10.2020. notiek asfaltēšanas darbi visa esošā ceļa platumā!
  🔴 Būvdarbu zonās ar auto nav iespējams pārvietoties no plkst.07.30-19.00.
  🔴 Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

  Attēlā – darba zona 19.

 • No 19. līdz 25. oktobrim aicinām Ādažu novada iedzīvotājus iesaistīties ikgadējā akcijā “Dienas bez rindām”, kam šogad dots jauns vadmotīvs “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”. Akciju organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) sadarbībā ar iestādēm, pašvaldībām un bibliotēkām visā Latvijā.

 • Ādažu novada domes 2020. gada 25. februāra sēdē tika pieņemts lēmums Nr.43 „Par nekustamā īpašuma “Stelpes” detālplānojuma projekta nodošanu publiskajai apspriešanai”. Detālplānojuma projekta publiskās apspriešanas termiņš pagarināts līdz 07.10.2020.

  Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2020. gada 28. septembrī plkst. 17.00 Ādažu novada Būvvaldes telpās, Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā.