Autotransporta direkcija: No 16. līdz 17. janvārim tiks atcelti vairāki reģionālo maršrutu reisi

14.01.2021.

Sakarā ar komandantstundu un pasažieru skaita kritumu no piektdienas, 2020. gada 15. janvāra, līdz 17. janvārim tiks atcelti 40 reisi 19 maršrutos Latvijā.

Autotransporta direkcija seko līdzi sabiedriskā transporta piepildījumam, īslaicīgi atceļot tos reisus, kuros pasažieru tikpat kā nav. Vienlaikus direkcija norāda, ka ir būtiski nodrošināt sabiedrisko transportu arī vakara stundās, lai tie iedzīvotāji, kuri strādā maiņu grafikā, piemēram, medicīnas jomā, varētu nokļūt mājās vai uz darbu.

Aicinām iedzīvotājus pirms brauciena pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv, sadaļā Kustības saraksti vai portālā 1188.

Reisi, kas tiks atcelti 16. un 17. janvārī.

Maršrutā Nr.6821 Rīga–Ādaži–Kadaga:

  • 22.15 no Kadagas;
  • 23.05 no Rīgas;
  • 23.30 no Rīgas.

Maršrutā Nr.6822 Rīga–Ādaži–Podnieki–Garkalne:

  • 20.05 no Garkalnes.

Maršrutā Nr.6824 Rīga–Ādaži–Carnikava:

  • 22.00 no Rīgas.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.